Oceny Chevrolet Cruze Sedan

Najnowsze oceny Chevrolet Cruze Sedan

~Tomasz
Sedan 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Chevrolet Cruze
Bardzo dobry samochod za rozsadne pieniadze. Mocno spokrewniony z oplem astra - wiele czesci pasuje od astry g. Pod wieloma wzgledami znacznie lepszy niz moj poprzedni samochod - bmw e46 2,2l benzyna.
~Wojtek
Chevrolet Cruze
Auto może się podobać z wyglądu, a prosta i przejrzysta konstrukcja sprawia że sporo rzeczy możemy zrobić we własnym zakresie.
~Rozczarowany Klient
Chevrolet Cruze
Wizualnie ładne auto jednak z licznymi mankamentami do których należy zaliczyć: 1. stuki w zawieszeniu przednim wyglądające tak ( http://www.youtube.com/watch?v=zKZhNS9YJzg&feature=player
_embedded ) za co prawdopodobnie odpowiadają amortyzatory lub mocowania zacisków hamulcowych. problem ignorowany przez producenta 2. wadliwe zaprojektowany zamek klapy tylnej ulegający uszkodzeniu, 3. problemy z tempomatem polegające na odmowie...
3,3
~Ferstt
Sedan 2.0 VCDI 16V 150KM 110kW
Chevrolet Cruze
>moje auto było już kilkanaście razy na naprawach gwarancyjnych. Na razie drobnych, ale boje się myśleć co będzie po gwarancji. Części bardzo drogie, nie ma zamienników. Odradzam kupno
~Bidon
Chevrolet Cruze
Auto jest ładne, wybijające sie poza przeciętność w tej klasie. Materiały oraz jakość wykonania w normie. Jedyną wadę jest silnik 1.6 który kompletnie nie pasuje do tego auta.
~Darek
Chevrolet Cruze
jedynym minusem może zbyt mało dynamiczny silnik ale to przecież jednostka wolnossąca. Spokojne auto kompaktowe bez większych zastrzeżeń. Przy tej cenie to na prawdę dobry wybór :)
~KonradO
Sedan 2.0 VCDI 16V 125KM 92kW
Chevrolet Cruze
Pozytywnie ale jeszcze za mało kilometrów przejechanych by chwalić to autko na 100%.
2,5
~Stefan
Chevrolet Cruze
Auto jest fatalne. Jeżeli nie jesteś Ascetą i nie zamierzasz swoich cierpień nikomu ofiarować to trzymaj się z dala od tego samochodu. Kupiłem go zauroczony wyglądem, na szczęście miesiąc temu się go pozbyłem. Jakość materiałów bardzo niska, skrzypiące, twarde plastiki, stuki w zawieszeniu, bagażnik i maska bez żadnego wygłuszenia, . Nie ma absolutnie żadnych zalet poza kształtem karoserii. Do tego rodzynek czyli Ecomuł- pożerający hektolitry...
~Andrzej
Sedan 2.0 VCDI 16V DOHC 163KM 120kW
Chevrolet Cruze
Tanie i duże auto z mocnym dieslem. Jakość przewyższała cenę dlatego je kupiłem i jestem zadowolony. Jazda z tym silnikiem to przyjemność. Dużo części pasuje od Astry.
~Warszawiak
Chevrolet Cruze
Samochód wart swojej ceny. Duży, bezpieczny, wygodny, świetnie wyposażony, z mocnym silnikiem. Bardzo atrakcyjny wygląd zewnętrzny, bardzo ładne wnętrze. Materiały wykończeniowe twarde, za to nie wyglądają tandetnie. Za tą cenę nie znajdziecie większego, lepiej wyposażonego i mocniejszego samochodu.