Lista ocen Chevrolet Epica (49) - Całokształt

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz Śliż
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Ma swoje zalety jak cichy, ładnie pracujący i dość oszczędny silnik. Bardzo wygodny na długich trasach, raz w ciągu 30 godzin przebyłem około 1700 km. Jazdę przerwałem przez uczucie snu a nie od zmęczenia spowodowanego komfortem.
~jur1
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
w/g mnie samochod stanowczo niedoceniany, wydumane opinie ludzi,ktorzy nigdy nie jezdzili tym samochodem stanowczo dobry samochod dziwi duza strata na wartosci gdyby byl niemiecki to bylby doceniony/taka mentalnosc/
~Akluko
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Przez pierwszy tydzień żałowałem, teraz już zapomniałem jak wyglądają inne pojazdy w środku więc jest znośnie. Na zewnątrz ludzie podziwiają piękno karoserii (które już miejscowo rdzewieje), wewnątrz jest szok pokolenia w ergonomii.
~Jacek
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Cichy , wygodny , ładny samochód ale ... NIE NADAJE SIE DO SZYBKIEJ JAZDY. Silnik mułowaty , system kontroli trakcji - beznadziejny. Nie lubi zakrętów. Jednym zdaniem: samochód dla emeryta.
~Sławek
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Za taką cenę najlepsza jakość, komfort jazdy, niezawodność i stylistyka. Poniżej 20 tys można kupić 5-letnie auto z super wyposażeniem. Osobiście gorąco polecam.
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
gdyby serwis był bardziej kompetentny i nie podchodził do klienta z chevroletem jak do żebraka (w porównaniu z oplem) to było by ok, SERWISY SĄ DO BANI (przynajmniej w Poznaniu)
~szakal2004
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Ładnie się prezentuje. Nie mam napisu na klapie z nazwą modelu nawet mechanik nie wiedział co to za furą a więc oryginalność co bardzo sobie cenie :)
~X
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Jeden plus: -wygoda. Dużo minusów: -awaryjny, -kosztowne naprawy, -niebezpieczny w zimie (fatalna trakcja- tego auta nie da się wyprowadzić z poślizgu !)
~expert791@gmail.com
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Ogólnie samochód bardzo mi przypadł do gustu, jest cichy, dobrze się prowadzi, nie spala dużo, dobrze tłumi nierówności. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Usterki Chevrolet Epica

Chevrolet Epica – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~byyyyyy
Sedan 2.0 16V 150KM 110kW
Auto zupełnie bezawaryjne. Trwałe zawieszenie. Lać paliwo, zmieniać olej i jeździć. Wygodny i przestronny. Super Diesel.