Ocena kierowcy - Chevrolet Epica

epica, 13 lat temu
Silnik 2.0 24v 143KM 105kW
Rok produkcji 2007
Chevrolet Epica 2.0 24v 143KM 105kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : każdorazowo po myciu auta rdzewieją tarcze i zapiekają się klocki tak że rano nie idzie ruszyć auta, pomimo że jest myte przy zimnych hamulcach
Zawieszenie : puki syuki i nie wiadomo skąd powyminie amorów przód tył stabilizatorów
Przeniesienie napędu : po wymianie półosi skrzynia biegów lipa
Na wolnych obrotach kiwa się (myślałem że poduszki ale w ASO stwierdzili że są ok, wgrali nowe oprogramowanie a on nadal się kiwa), słabe przyspieszenie, trzeba wysoko kręcić żeby jechał
po 145tys po puszczeniu sprzęgła na wolnych obrotach (podjazdy w korkach) słychać głośny stuk, prawdopodobnie sprzęgło się kończy. krótka jedynka,
praktycznie wymieniłem już wszystko a zawieszenie nadal stuka, na początku było ok tak do 70tys potem tragedia walcze nadal.
klima latem cięko chłodzi pomimo czyszczenia i dobicia, ciężko wyregulować temp zimnego powietrza jak i gorącego brak skali pośredniej albo leci gorące albo chłodne
z tyłu dużo miejsca z przodu też jest ok
gdyby nie ten świst powietrza między uszczelkami
całe szczęście poważnie mnie jeszcze nie zaskoczyła, ale sprzęgło jest do zrobienia, listwa kierownicza po wymianie 2razy, amortyzatory przód i tył po wymianie,
Chevrolet Epica