Oceny Chevrolet Epica 2.0 24v 143KM 105kW 2006-2012

Chevrolet Epica 2.0 24v 143KM 105kW 2006-2012 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chevrolet Epica 2.0 24v 143KM 105kW 2006-2012

~Marcin
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Auto ładne, przyjemne do jazdy, wygodne, dobrze wykończone, nie psuło się oprócz jednej ogromnej wady, z którego powodu stanowczo w życiu już bym tego auta nie kupił - silnik. To jakaś tragedia, znam dwa egzemplarze - swój (130 tys.)- brał 0,5 l l oleju/1000 km , ojca kolegi (miał go od nowości, przebieg 200 tys. spokojnej jazdy i 1 litr/1000 km. Przejeździłem 40 tys. km i sprzedałem. Zaletą był duży bagażnik, siłowniki w bagażniku - brak...
~Grzegorz Śliż
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Ma swoje zalety jak cichy, ładnie pracujący i dość oszczędny silnik. Bardzo wygodny na długich trasach, raz w ciągu 30 godzin przebyłem około 1700 km. Jazdę przerwałem przez uczucie snu a nie od zmęczenia spowodowanego komfortem.
~mlody750
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Za te pieniądze trudno znaleźć lepsze auto, Silnik 6 cylindrowy, na LPG tani w eksploatacji, dość trwały i komfortowy. Zaopatrzenie w części zamienne dość problematyczne, ale szczególnie często się nie psuje. Praca silnika aksamitna, dość zrywny, choć zawieszenie bardzo buja (nie przeszkadzało mi to, bo preferowałem spokojny styl jazdy). Główny mankament, to stopniowo postępująca korozja oraz zużycie oleju.
~Andrzej_W
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Samochód nie do zajechania. Przez 60 tys. mojego użytkowania (wcześniej miał 80 tys.) wymieniałem tylko żarówki. Po tym przebiegu przyszedł czas na klocki i tarcze. Często spotykam się z opinią w internecie że to auto dla emeryta i muł. Prawdopodobnie opinie te pochodzą od osób które nigdy nawet nie widziały tego samochodu lub kupiły go z przebiegiem (167tys. + 400tys. gratis). Moim zdaniem w porównaniu do Passata 2.0 to rakieta.
4,1
~jur1
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
w/g mnie samochod stanowczo niedoceniany, wydumane opinie ludzi,ktorzy nigdy nie jezdzili tym samochodem stanowczo dobry samochod dziwi duza strata na wartosci gdyby byl niemiecki to bylby doceniony/taka mentalnosc/
~Kali
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Bardzo fajny samochód doskonale wygląda i wzbudza zainteresowanie na ulicy.Wady :głośne zawieszenie czasami wkurzające ale gdyby nie dziury w drogach było by OK.Złe umieszczenie zegara wlaściwie nie wiadomo dla kogo,Nieczytelny wyświetlacz radia.Często rozprogramowuje się lewa szyba kierowcy,przestaje działać automatyka ,dlatego nauczyłem sie sam ją programować i jest OK.
~grzegorz
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
jest kilka drobiazgów wkurzających, po zakupie przez 2000 km samochód znienawidziłem. Ale po następnych 3000 zaczynam je bardzo bardzo lubić - jak wyszedłem z dwóch sytuacji wypadkowych 100%. Nauczyłem się już sterować wentylacją. Silnik trzeba utrzymywać w granicach od 2500obr wtedy ma naprawde fajnego kopa.
~shelton
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Auto od wielu lat niezawodne, w dodatku dobrze wyposażone.
2,8
~X
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Jeden plus: -wygoda. Dużo minusów: -awaryjny, -kosztowne naprawy, -niebezpieczny w zimie (fatalna trakcja- tego auta nie da się wyprowadzić z poślizgu !)
~fourtroy
Sedan 2.0 24v 143KM 105kW
Ogólnie kupił bym drugie takie auto gdyby była potrzeba.