Oceny Chevrolet Evanda

Najnowsze oceny Chevrolet Evanda

2,3
~Awokado
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Miałem go 5 lat na taxi psuło się wszystko co mogło w tępie ekspresowym. Łożyska, awarie cewki zapłonowej, strasznie zamulony samochòd. Szwankowała elektryka. Drogie lampy przednie po 900zl nowe używane po 500zl. Samochód dużo palił po mieście 20 litrów gazu w korkach z klima. Bez klimy w korkach tak ok 16 Gazu. W trasie palił 11 gazu. Kupiłem go za 15 tys włożyłem ok 20 tys. To nie jest samochód. Części do niego brak. I co najgorsze to...
~Łukasz
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Moim zdaniem jest piękniejszy niż większość samochodów starszych niż 10lat. Ale o gustach się nie dyskutuje. Brzydki na pewno nie jest. Jakość wykonania na wysokim poziomie. Komfort jazdy jest tak duży że trudno znaleźć samochody który oferował by podobną ilość komfortu. A części tanie jak barszcz sprawiając że nie szkoda inwestować w ten samochód.
~FacetzMazur
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Naprawdę polecam to auto, najbardziej bezawaryjny samochód jaki miałem, nawet jak zepsuła się jakaś drobnostka to części tanie do niego jak barszcz, wygodne duże auto, z LPG była by naprawdę bajka. Polecam każdemu żadne auto tyle nie oferuje za tą cenę.
~justas
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Bardzo solidny i nie psujący się samochód. Duży i wygodny. Większy w środku niż na zewnątrz. Bardzo tanie części i naprawy. Mi się nic nie psuje - tylko części eksploatacyjne. Nie ma problemów z elektroniką. Taka duża limuzyna dla spokojnie jeżdżących - sportowych emocji się tu raczej nie uświadczy. Ogólnie jest OK.
~Jerremi
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Naprawdę dobre auto, jestem zaskoczony że za takie pieniądze można kupić taki samochód, jeździłem Audi i BMW ale ten chevrolet jest od nich wygodniejszy, daje dużo więcej komfortu, zawieszenie jest genialne, do tego prosta konstrukcja, bezawaryjność, tanie części, no i ten wygląd coś pięknego, dzisiaj już nie mam aut o takich prostych kształtach, szczegulnie wnętrze jest bardzo dobrze wykonane.
4,1
~Krzysztof
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Za tą cenę nie jest możliwe kupienie samochodu z takim standardem, wygląd tego auta jest ponad czasowy, bije na głowę wszystkie oklepane wiejskie wózki typu BMW Audi VW. Komfort podróżowania jest wysoki, w środku czujemy się jak w limuzynie za 100 000. Polecam to auto choć ciężko znaleźć zadbany egzemplarz,
~Alternatywny
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Bardzo dobre auto, niezawodne i niedoceniane przez innych ponieważ nie ma znaczka VW czy Toyoty. Tanie w serwisowaniu, wygodne, i przestronne. A w dodatku bardzo rzadko spotykane co sobie cenię, bo Passatów czy Mondeo mnóstwo jeździ, a Evanda nie:)
~Pedros
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Ma to coś-sylwetka rewelacyjna,silnik suuper tylko spalanie rzędu 14l gazu na 100km to trochę dużo ale jak się chce szybko przemieszczać z pkt A do pkt B to tak wychodzi,nie muszę szukać autka do ślubu bo już mam :)
3,1
~Piotr
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Nigdy więcej Chevroleta !!! Już jestem szczęśliwym nieposiadaczem tego auta. Wcześniej posiadałem Nubirę, a jeszcze wcześniej Espero ale z żadny z tych samochodów nie miałem połowy problemów co z tą nieszczęsną Ewandą. Może miałem pecha, ale markę Chevrolet skreśliłem chyba już na zawsze!
~Superventas@xyzaol.com
Sedan 2.0 i 16V 131KM 96kW
Na wolnych obrotach obrotach silnik wchodzi na 2500u/min.Wyczyszczono dyscze powietrza nagrali nowy program wymieniono sensor sterujacy zawory i walki napedowe . Jak nim jade to auto daje sobie od samosci gazu. Czy ktos mial taki sam defekt ? Prosze o rade! . Marek