Oceny Chevrolet Evanda

Najnowsze oceny Chevrolet Evanda

2,3
~Awokado
Chevrolet Evanda
Miałem go 5 lat na taxi psuło się wszystko co mogło w tępie ekspresowym. Łożyska, awarie cewki zapłonowej, strasznie zamulony samochòd. Szwankowała elektryka. Drogie lampy przednie po 900zl nowe używane po 500zl. Samochód dużo palił po mieście 20 litrów gazu w korkach z klima. Bez klimy w korkach tak ok 16 Gazu. W trasie palił 11 gazu. Kupiłem go za 15 tys włożyłem ok 20 tys. To nie jest samochód. Części do niego brak. I co najgorsze to...
~PK
Chevrolet Evanda
Autko na razie bezawaryjne, jazda to przyjemność.Na początku odstraszało mnie od zakupu podawane w katalogu spalanie w mieście:12,3l/100. W salonie powiedzieli,że jest to wartość zawyżona i mieli rację.Po Trójmieście ani razu nie przekroczyłem 10/100.W trasie było 7-8. A od 3000km mam gaz.I jest super:trasa 8,5-9,5. Miasto: 10-11. Oby tak dalej.
~Tadeusz
Chevrolet Evanda
Samochód klasy prawie E za rewelacyjną cenę. Ma wszystko co potrzeba do normalnej wygodnej spokojnej jazdy. Nie ma jak poszaleć. Trochę za drogi w eksploatacji - benzyna- przy intensywnej jeżdzie po 70.000 km rocznie. Generalnie ocewna na 5 ale jednak z małym minusem
~www.maciejspiewak.com
Chevrolet Evanda
Bogate wyposażenie kontra szereg awarii i słaby silnik.
~Alojzy
Chevrolet Evanda
Duza limuzyna z dobrym silnikiem za rozsadne pieniadze. Co ja mowie, przeciez za to auto ze skora i super wyposazeniem zaplacilem tyle co za skode octawie z silnikiem 1,6! I to ta stara octavie!!!
Chevrolet Evanda
Choć powinienem wpisać coś pomiędzy dobrze a przeciętnie - po tak dużym samochodzie z solidnym 2 litrowym silnikiem można się było spodziewać więcej.
~Pedros
Chevrolet Evanda
Ma to coś-sylwetka rewelacyjna,silnik suuper tylko spalanie rzędu 14l gazu na 100km to trochę dużo ale jak się chce szybko przemieszczać z pkt A do pkt B to tak wychodzi,nie muszę szukać autka do ślubu bo już mam :)
~Adam
Chevrolet Evanda
Samochód jest świetny,nie mam zamiaru go sprzedawać.Tym bardziej,że bardzo dużo podróżuję.
Chevrolet Evanda
Po przebiegu 63 kkm potwiedzają się oczekiwane korzyści. Idealne auto do spokojnej jazdy i długich przebiegów. Trochę za słaby silnik do dynamicznej jazdy zwłaszcza autostradą. Solidnie wykonane wnętrze. Oby tak dalej.
Chevrolet Evanda
Chevrolet Daewoo Evanda to ogólnie bardzo dobry samochód dla ludzi którzy nie chcą mieć za dużo problemów z autem.
Aktualnie przeglądasz Chevrolet Evanda