Oceny Chevrolet Evanda

Najnowsze oceny Chevrolet Evanda

2,3
~Awokado
Chevrolet Evanda
Miałem go 5 lat na taxi psuło się wszystko co mogło w tępie ekspresowym. Łożyska, awarie cewki zapłonowej, strasznie zamulony samochòd. Szwankowała elektryka. Drogie lampy przednie po 900zl nowe używane po 500zl. Samochód dużo palił po mieście 20 litrów gazu w korkach z klima. Bez klimy w korkach tak ok 16 Gazu. W trasie palił 11 gazu. Kupiłem go za 15 tys włożyłem ok 20 tys. To nie jest samochód. Części do niego brak. I co najgorsze to...
~Krzysztof
Chevrolet Evanda
Za tą cenę nie jest możliwe kupienie samochodu z takim standardem, wygląd tego auta jest ponad czasowy, bije na głowę wszystkie oklepane wiejskie wózki typu BMW Audi VW. Komfort podróżowania jest wysoki, w środku czujemy się jak w limuzynie za 100 000. Polecam to auto choć ciężko znaleźć zadbany egzemplarz,
~Alternatywny
Chevrolet Evanda
Bardzo dobre auto, niezawodne i niedoceniane przez innych ponieważ nie ma znaczka VW czy Toyoty. Tanie w serwisowaniu, wygodne, i przestronne. A w dodatku bardzo rzadko spotykane co sobie cenię, bo Passatów czy Mondeo mnóstwo jeździ, a Evanda nie:)
~Pedros
Chevrolet Evanda
Ma to coś-sylwetka rewelacyjna,silnik suuper tylko spalanie rzędu 14l gazu na 100km to trochę dużo ale jak się chce szybko przemieszczać z pkt A do pkt B to tak wychodzi,nie muszę szukać autka do ślubu bo już mam :)
3,1
Chevrolet Evanda
Nigdy więcej Chevroleta !!! Już jestem szczęśliwym nieposiadaczem tego auta. Wcześniej posiadałem Nubirę, a jeszcze wcześniej Espero ale z żadny z tych samochodów nie miałem połowy problemów co z tą nieszczęsną Ewandą. Może miałem pecha, ale markę Chevrolet skreśliłem chyba już na zawsze!
Chevrolet Evanda
Na wolnych obrotach obrotach silnik wchodzi na 2500u/min.Wyczyszczono dyscze powietrza nagrali nowy program wymieniono sensor sterujacy zawory i walki napedowe . Jak nim jade to auto daje sobie od samosci gazu. Czy ktos mial taki sam defekt ? Prosze o rade! . Marek
~Tadeusz
Chevrolet Evanda
Samochód klasy prawie E za rewelacyjną cenę. Ma wszystko co potrzeba do normalnej wygodnej spokojnej jazdy. Nie ma jak poszaleć. Trochę za drogi w eksploatacji - benzyna- przy intensywnej jeżdzie po 70.000 km rocznie. Generalnie ocewna na 5 ale jednak z małym minusem
Chevrolet Evanda
Po przebiegu 63 kkm potwiedzają się oczekiwane korzyści. Idealne auto do spokojnej jazdy i długich przebiegów. Trochę za słaby silnik do dynamicznej jazdy zwłaszcza autostradą. Solidnie wykonane wnętrze. Oby tak dalej.
~PK
Chevrolet Evanda
Autko na razie bezawaryjne, jazda to przyjemność.Na początku odstraszało mnie od zakupu podawane w katalogu spalanie w mieście:12,3l/100. W salonie powiedzieli,że jest to wartość zawyżona i mieli rację.Po Trójmieście ani razu nie przekroczyłem 10/100.W trasie było 7-8. A od 3000km mam gaz.I jest super:trasa 8,5-9,5. Miasto: 10-11. Oby tak dalej.
~Redali
Chevrolet Evanda
Jestem zawiedziony i rozczarowany. Najbardziej irytujące i zastanawiające jest to, że ludzie w serwisie nie są zaskoczeni. Jest im oczywiście przykro, mówią że to pierwszy taki przypadek itd itp, ale są mało przekonywujący.