Oceny Chevrolet Lacetti Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2008

Chevrolet Lacetti Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chevrolet Lacetti Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2008

~szachin
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
w tych czasach odchodza juz do lamusa rożnice między np niemieckim super volkswaggenem a koreańskimi autkami. usterki zdarzają sie nawet w doskonałych markach a samochody uważane kiedyś za mierne potrafia obecnie jeździć bez usterek wiele lat. i tak chyba jest także z postkoreańskim chevroletem
~j.w.
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
samochód wykonany jakościowo dobrze, przyjemny w użytkowaniu,moim zdaniem powinien być wyposażony w tylnią wycieraczkę szyby-długi czas elektrycznego rozmrażania i osuszania.Spalanie ekonomiczne przy szybkościach racjonalnych-ogólnie opinia bardzo pozytywna
~Czarny
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Fajna furka za nieduże pieniądze a chciałem kupić fiata stilo heh dobrze że trafiłem na lacetti z wyprzedaży rocznika 2006 zapłaciłem mniej za "samochód" a tak bym miał małą lipę" za większe pieniądze
~Adam
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Lacetti 5d 1,4 95 KM wer. Elite, kupiłem auto w cenie promocyjnej, 10500 zł upustu i dostałem jeszcze komplet opon zimowych gratis :), chyba najtańsze auto w klasie a przy okazji bogato wypasażone jeździ się super narazie tyle mogę powiedzieć zobaczymy co będzie dalej
~shogun
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Nie przypadko zdecydowałem się na ten samochód. Biorąc pod uwagę cenę za jaką go dostałem (dodam, że kupowałem nowego prosto z salonu), a także wyposażenie okazuje się, że za cenę niewiele wyższą od ceny jeżdzącej piłki na zakupy, mam kawał przyzwoitego auta, w którym po prostu czuję się dobrze, tak ogólnie można podsumować ten samochód. W dodatku jeżdzę hatchbakiem, który po prostu jest.... piękny.
3,4
~michał jot.
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Jak jechałem go kupować, to powiedziałem żonie, że to wybór mniejszego zła. A teraz im więcej nim jeżdże, tym więcej mnie krew zalewa i pytam się gdzie miałem oczy. Jedyne plusy dla mnie to to, że ma dużo więcej miejsca dla ludzi i mniej pali niż poprzedni samochód. Więcej przyjemności daje mi jazda Doblo 1,2 -65 KM. Jest cicho, dynamicznie, ekonomicznie, biegi tam gdzie mają być i też ma dużo miejsca w środku, choć tapicerka z tektury...
~zetfed
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dość komfortowe, dobrze wyposażone auto. Ja jestem zadowolony z zakupu, zobaczymy co będzie dalej. Na pewno może konkurować z astrą II, od golfa V, focusa pewnie odstaje, choć nie wiem bo nimi nie jeździłem.
~konrad w
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
jestem zadowolony!..przód wygląda "zwyczajnie"..ale okrągle wstawki z tyłu robią z niego modne autko..i w ogole linia jest bardzo przyjemna. podzespoły samochodu to w 20% Daewoo w 20% Chevrolet a reszta nosi znaczki GM:)..ot taka skladanka..i chyba udana:)
2,8
~Waldemar Kusiak
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
przy tak małym przebiegu i naprawde deliklatnej eksploatacji samochód ten sprawia za dużo kłopotów,jest nieekonomiczny i nie dostarcza żadnej radości z jazdy,ma za mały bagażnik ale to było widać już przed zakupem
~Szymon
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Auto jako pierwszy samochód w życiu było super. I jeździłbym dalej gdyby nie to ze ruda przeżarła progi na wylot tak ze można było pięści wkładać.
Chevrolet Lacetti Kombi