Ocena kierowcy - Chevrolet Lacetti Kombi

carribean, 17 lat temu
Silnik 1.4 i 16V 95KM 70kW
Rok produkcji 2005
Chevrolet Lacetti Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
samochód wart ceny jaką za niego dałem a poza tym jak dotąd niezawodny i przyjemny dla oka (czarna perła)
trzeba wkręcać na obroty ..najlepiej ponad 3000 bo ponizej troche wolno sie zbiera...ale silnik elastyczny na 4biegu od 50 do 100km/h spokojnie
długi lewarek...zbyt długi...przedtem coś haczyło na wstecznym obecnie nic...wszystkie biegi wchodzą bez zarzutu...chociaż jednak skrzynie uznać trzeba za najsłabszy punkt tego wehikułu
bez uwag...zawieszenie dopracowane...nie za twarde i nie za miękkie
bez uwag...co do uwag ze niby do tyłu jest coś nie tak..no cóż...to nie fiat 125p
najmocniejszy punkt tego auta zaraz po ilości miejsca
zarówno zima jak i latem...nie wiem jak ktos moze miec uwagi do klimatyzacji ze działa za wolno itp itd...może przejeżdza samochodem około 100 metrów..no wtedy to wiadomo ze nie zdąży zadziałać. osobiście jeżdze nim do pracy ponad 2km i na miejscu przeznaczenia mam chłód i przyjemna atmosferke
patrz - ergonomia
na jałowym nie słychac ze silnik chodzi (cisza i bez najmniejszych drgań).. do 100 też b.dobrze...powyżej słychac wiatr bardziej niz silnik i...opony
na 55litrach przejechałem 814km..to moj najlepszy wynik tym samochodem..mniej sie chyba nie da:)
patrz całokształt...ponadto ceny serisu dopuszczalne
nic sie nie działo
tym bardziej nic