Lista ocen Chevrolet Lacetti (11) - Karoseria

Na liście zabraknie 435 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chevytini
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Po 15 latach zero rdzy. Dosłownie zero. Największy problem to lakier na klamkach. Kompletnie się złuszczył, musiałem kupić na Aliexpress plastikowe nakładki, bo wyglądało to okropnie. (Swoją drogą na Aliexpress jest sporo akcesoriów i części do tego auta, u nich Lacetti dostało nawet swój własny lifting - Buick Excelle). Inna opcja to polakierować je ponownie, ale to już dużo większy koszt. Listwy na drzwiach mam całe poobijane od nieuważnych...
~Detalowy
Kombi 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
W moim zabytku pojawia sie korozja na nadkolach i na drzwiach w dziwnym miejscu ale to chyba wina jakiegoś kamienia. Ogółem auto wytrzymałe chodz fakt szybko się rysują. Kiedys wyczytałem gdzies ze fabryczne się same z siebie rysują, pomyślałem ze głupi jakiś to napisał ale po 4 latach użytkowania, gdzie osobiscie dbam o auto, szyby sie rysują nawet nie wiem kiedy i przednia i przednie boczne
~Paweł W.
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Trzyma się dzielnie - podwozie trzeba odświeżyć - zespolenia pod progami, przód podwozia, spód pokrywy silnika. Żaluje, że nie był konserwowany 17 lat (kupiony w salonie polskim Opel/Chevrolet)
~Szymon
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Drama, progi przeżarte na wylot, jakbym dalej nim jeździł to by się złamał na pół. Ja nic z tym nie robiłem, może jakby ktoś dbał wczesniej o jakąś ochronę (mądry Polak po szkodzie) to byłoby lepiej.
~Gregor
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dobre zabezpieczenie antykorozyjne, ładny kolor lakieru i żadnych problemów z korozją, jedynie na przedniej masce ślady po kamykach no ale to chyba urok wszystkich aut w Polsce.
~Tomek
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Po 11 latach brak widocznej korozji. Lakietlr raczej miękki i podatny na uszkodzenia. Na dachu widoczne są wgniecenia od spadających kasztanów.
~KierowcaLacetti
Hatchback 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Tu niestety muszę wystawić opinię negatywną, ruda żre jak szalona. Blachy są bardzo cienkie. Karoseria to jego najsłabszy punkt.
~Zbyszko
Sedan 1.6 i 16V 109KM 80kW
Znajdują się jakieś ślady korozji, ale które auto ich nie ma?!
~Darek
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dopiero w 14 roku pojawiła się perforacja progów. Reszta wygląda bardzo dobrze.
~U152
Kombi 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
Pod względem korozji całkiem OK, marny lakier podatny na zarysowania i odpryski.