Lista ocen Chevrolet Lacetti (446)

3,7
~ENDRU62
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Mialem stluczke tylnego zderzaka.najechano na mnie z tylu.Usluga szybka i bylem zadowolony z niej.Serwis w Chorzowie.
2,5
~Polak
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Po 8000 zapaliła się kontrolka od awarii silnika. Diagnoza wypadanie zapłonów, czyli Usterka Ukrywana przez Chevroleta i Serwisy(wada fabryczna polegająca na zawieszaniu się zaworów). Wymieniają na nowe, ale co z tego skoro jest już po poważnej naprawie na początku eksploatacji. Po 30000 Sonda Lambda. (Silnik)
~chevy_73
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Jest to moja druga ocena - teraz po 11 tys. i pierwszym przeglądzie. Auto doskonale się sprawdza jako samochód rodzinny; zwinny w mieście, dynamiczny w trasie. Jestem bardzo zadowolony, nie było żadnych przykrych niespodzianek, jak w innych wypowiedziach. Może dlatego, że starannie je dotarłem, przez pierwsze 2 tys. km jeździłem spokojnie.
~derry555@wp.pl
Kombi 1.6 DOHC 16v 109KM 80kW
Nie ma co marudzić. Za tę cenę i z takim wyposażeniem można, a nawet trzeba przymknąć oko na drobiazgi.Wiem, że większość z nas po wielu latach bylejakości w rodzimym przemyśle motoryzacyjnym oczekuje więcej, ale nawet bardzo markowe furki nie gwarantują znacznie więcej. Jak nie wierzycie to przeczytajcie opisy innych, znacznie droższych autek. Mnie do szewskiej pasji doprowadzały skrzypienia plastików, ale w końcu wziąłem w dłoń spray...
~Długi mr
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
całokształt jak najbardziej pozytywny, auto to przekonuje do siebie przede wszystkim w jeździe, olac to co mowia sprzedawcy, samochod jest ok.
~arr
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Minusem auta jest malo precyzyjna skrzynia biegów i plastikowe wnętrze (aczkolwiek nie rozumie części komentarzy w którym nagle ktoś jest zdziwiony że auto jest wewnątrz plastikowe. W końcu chyba każdy obejrzał auto przed zakupem). Silnik w porządku. Dodatkowo przestronne wnętrze
~arturo
Sedan 1.4 i 16V 95KM 70kW
Tak na wstepie to mam hatschbacka tylko nie można wybrać takiego typu nadwozia:) Silnik OK. Mimo iż jest to podstawowa wersja to daje sobie radę z tym autem. W mieście bez zarzutu. Na trasie przy wyprzedzaniu TIRa trzeba wprowadzać silnik na wysokie obroty. (Silnik)
3,6
~MUTOMBO
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
drogie części zamiennei mały wybór , ale do silnika pasuje dużo rzeczy od opla
~Arek
Kombi 2.0 SOHC 16v 121KM 89kW
Do tego auta silnik diesla jest idealny. Niskie spalanie i przyzwoite osiągi. Elastyczność- na 4 biegu podjeżdżam pod górkę, rzadko redukuję biegi podczas jazdy. Najlepiej wypada jazda w trasie na 5 biegu spokojnie można jechać od 60km/h do max czyli w moim wypadku jakieś 180km/h (Silnik)
3,5
~mj
Kombi 1.8 DOHC 16v 121KM 89kW
kilka niskich ocen, ale i tak samochód jest w porządku. szczególnie w tej klasie.