Lista ocen Chrysler Cirrus (33)

3,1
~Aneta S.
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
w miare cichy, bynajmniej porównując do aut "najpopularniejszych" na polskich drogach. (Silnik)
~Mietek
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
ponad 160KM robi swoje, silnik chodzi cicho jak by go nie było a przy \"kick downie\" mruczy i wyje jak rasowy kociak (Silnik)
~Lincoln
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
w środku nie słychac silnika, wiadomo po wbiciu na 5,5 RPM to musi byc słychać w końcu to V6 (Silnik)
~datatomek@byd.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Brak podłokietników sprawia że ma się wrażenie że ktoś je ukradł.Cała konstrukcja wewnątrz doskonale przemyślana,auto bardzo wysokiej klasy,i to za śmieszne pieniądze. Bije na głowę europejczyków!Jeździłem dotychczas Audi lub BMW,ale Cirrus to jest jednak coś.
~zuraw201@wp.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Ogólnie auto SUPER!!!!! Polecam przyjemność z jazdy niesamowita a i wyglad powoduje ze auto jest zauwazżalne na uliczy :P
~jarecki
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
mam go juz 5 lat i nie zbankrutowałem a przyjemnośc z jazdy ... (Stosunek jakość/cena)
~Tobi
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Bardzo wygodny samochód nie sprawiajacy większych problemow w zadnej z podanych kategorii. Auto jest bardzo bezpieczne a jedynym minusem jest to ze jest ono za szerokie, co z kolei wplywa na dobra przyczepnasc. Goraco polecam kupno tego oto samochodu.
~shimon@timsi.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Auto swietnie wygladajace, ilosc miejsca we wnetrzu przeogromna, bardzo wygodne. Minusy - to zuzycie paliwa oraz ceny przegladow. Ogolnie warto.
3,5
~Walker
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
czeste awarie,drogie naprawy,brak chlodzenia skrzyni-automat (Skrzynia biegów)
~bmatik@poczta.onet.pl
Sedan 2.5 i V6 24V 164KM 121kW
Wrażliwy na wilgoć ,Częsta wymiana przewodów WN. Doskonały układ jezdny,świetnie trzyma się drogi. Środek przestronny.