Ocena kierowcy - Chrysler Crossfire Roadster

krzysiek, 13 lat temu
Silnik 3.2 i V6 18V 215KM 158kW
Rok produkcji 2007
Chrysler Crossfire Roadster 3.2 i V6 18V 215KM 158kW 2004-2007 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Znakomicie się jeździ nawet po naszych drogach, doskonale trzyma na zakrętach, super twarde zawieszenie takie jak lubie
Wspaniałe autko, które zachwyca urodą wszystkich przechodniów:)
Ładne brzmienie, odpowiednia moc,sprawdzona technologia, nie ma do czego się przyczepić
Dobra pięciobiegowa skrzynia, pewna sprawdzona technologia która na pewno się nie zepsuje. mogłaby zmieniać trochę szybciej ale w sumie po co...
Zadziwiająco doskonale. Po wielu komentarzach rzekomo \"użytkowników\" spodziewałem się, że będzie się źle prowadził a tu miłe zaskoczenie. Samochód bardzo dobrze się prowadzi nawet na naszych dziurawych drogach. Jeździ super
Hmm, z rozłożonym dachem do przodu i boki widać bardzo dobrze a trochę gorzej widać na godzinie piątej i siódmej:) za to ze złożonym widać też do góry:))) i to jest piękne
Wszystko na swoim miejscu, jedynie stojaczek na kubek jest głupi aż do bólu:) bagażnik też jest duży i o dziwo wszystko co mi jest potrzebne to się mieści.
Szybkość działania klimatyzacji jest porażająca. pstryk i już zimno:) w sumie nie jest to automatyczna klimatyzacja ale tak samo muszę przełączać i w touaregu(klima automatyczna) i w crossfirerze także super
Mam 185 cm i 105kg- z rozłożonym dachem mam dużo miejsca, nogi wygodnie rozłożone nad głową dużo miejsca. spodziewałem się, że będzie gorzej a jest bardzo dobrze jak na takie autko
Dach z płótna mimo, że cienki jest doskonale zaprojektowany spasowany i nie szumi, silnik doskonale wyciszony. do niczego nie mogę się przyczepić
Można jeździć oszczędnie w trasie( ok 9 litrów) a można i 20:) w mieści ciężko zejść do mniej niż 14. Ale ten silnik i moc takie są i inne autka tej klasy tez tak palą:) Co do napraw- taniocha- części mercedesa:) wymiana oleju kosztowna bo 8 litrów aż wchodzi, wszystkie możliwe filtry od mercedesa:) także porównując do konkurencji- spalanie na podobnym poziomie a części dużo tańsze
Piękne autko za niewielką cenę (w porównaniu do konkurencji)
Jak na razie wszystko działa
Nic się nie zapsuło

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 i V6 18V 215KM 158kW [l/100km]