Oceny Chrysler Crossfire

Liczba ocen

Najnowsze oceny Chrysler Crossfire

~Maxmax
Chrysler Crossfire
Dla mnie super samochód. Nie rozumiem osób, którym się nie podoba design. Wiadomo, że o gustach się nie rozmawia, ale swiptaill stał się modny. Na pewno charakter auta inny. Obecnie wszystkie są podobne, a ten Chrysler przynajmniej jakoś inaczej wygląda. Mercedes SLK nigdy nie miał charakteru. Jest to mój 3ci samochód i zawsze czekam na jazdę nim. Osiągi są wystarczające dla tego małego autka. U mnie nic nie czeszczy, ale regularnie 2x w roku...
~ScaRRyMaN
Chrysler Crossfire
Super wygląd, świetnie się prowadzi, tani w eksploatacji, fenomenalny układ wydechowy. Rok bezawaryjnej jazdy, bardzo tanie części akcesoryjne typu sportowe amortyzatory czy sprężyny obniżające, opony w dość tanim rozmiarze. Dobre wyciszenie wnętrza mimo bezramkowych drzwi, fenomenalny zestaw audio, która gra jeszcze lepiej przy zmianie fabrycznego radia. Prostota wykonania i wszelakich napraw ułatwiają eksploatacje tego pseudo AMCARa. Pseudo,...
~bobi
Chrysler Crossfire
Rewelacyjny samochód, sprawiający dużo frajdy z jazdy, a przy tym bezawaryjny (odpukać) i tani w utrzymaniu. Piękna, ponadczasowa sylwetka (chociaż to akurat kwestia gustu), z uwagi na niedużą liczbę wyprodukowanych egzemplarzy i jeszcze mniej obecnie jeżdżących po drogach z zadatkami na klasyka w przyszłości. Z minusów - można zapomnieć o anonimowości, ale można z tym żyć ;-) tak całkiem poważnie do minusów można zaliczyć wykończenie wnętrza,...
~KOKO
Coupe 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
Chrysler Crossfire
MYSLE ZE JEST TO BARDZO NIEDOCENIANE AUTO BEZPODSTAWNIE OKRESLANE BRZYDKIM I PASKUDNYM . AUTO W RZECZEWISTOSCI NAWET DZIS DOBRYCH KILKA LAT OD PREMIERY WYGLADA SWIEZO I BARDZO NOWOCZESNIE . UWAZAM ZE JEST OWIELE CIEKAWSZA PROPOZYCJA NIZ ZDEZELOWANE AUDI TT CZY BMW Z3 Z PRZEBIEGAMI PO 300 TYS I KILKA LAT STARSZYMI ZA PODOBNE ALBO WRECZ WIEKSZE PIENIADZE
~lolli
Roadster 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
Chrysler Crossfire
ja kocham ten samochów .Jak dla mnie jedyna wada to terkoczące plastiki we wnętrzu zresztom każdy zazdrośnik zaraz się do tego przyczepia ,bo nie ma do czego :) Nie interesują mnie takie pierdoły -ważne jak się nim jeżdzi i co potrafi.
~Kris
Roadster 3.2 i V6 18V 215KM 158kW
Chrysler Crossfire
polecam osobom młodym z zacięciem za te pieniądze można kupić np.BMW Z4 3 lata starsze i z innym przebiegiem które jest również fajnym autem ale czy lepszym..chyba że komuś się podoba bardziej znaczek, ogólnie fajne auto na lato jako 2 lub trzecie w rodzinie zima do garażu pod plandekę bo nie wyobrażam sobie tym jazdy po ostatniej zimie..
~qqv@wp.eu
Chrysler Crossfire
Nieporównywalny wygląd i design w porównaniu z Mercedesem Slk fajny wysuwany spoiler przy 110 otwiera się przy 60 chowa ale można elektrycznie go otworzyć wszędzie zwraca na siebie uwagę, bardzo dobry sprzęt grający Infinity z soobwoferem doskonałe właściwości jezdne bezawaryjny
~grzesiu_iwanik
Chrysler Crossfire
15 letnie auto żaden rdzy nie ma, wnętrze mogło by być nieco ładniej wykończone, ale za tą cenę auta i możliwości nie ma co narzekać.
~pejo
Roadster 3.2 i V6 18V 215KM 158kW
Chrysler Crossfire
Auto zdecydowanie niedocenione , wizualnie prezentuje się znacznie lepiej niż większość aut z którymi konkurował w tamtych latach .
~kubuś
Chrysler Crossfire
zajebiście koszty umiarkowane, wygląd mistrzowski robi takie samo wrażenie jak go kupiłem jak dziś. A mi się podoba coraz bardziej każdego dnia