Ocena kierowcy - Chrysler Crossfire Roadster

lolli, 12 lat temu
Silnik 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
Rok produkcji 2008
Chrysler Crossfire Roadster 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW 2005-2007 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : W hamowaniu Crossfire jest jakaś poezja -wyższa półka bezpieczeństwa
ja kocham ten samochów .Jak dla mnie jedyna wada to terkoczące plastiki we wnętrzu zresztom każdy zazdrośnik zaraz się do tego przyczepia ,bo nie ma do czego :) Nie interesują mnie takie pierdoły -ważne jak się nim jeżdzi i co potrafi.
doskonale
nie mam zastrzeżeń
jestem pozytywnie zaskoczona niby twarde zawieszenie ale daje rade i na dziurach i na koleinach.Jak się go troszkę pozna to zawsze będzie wiadomo jak się zachowa ,co mozna i kiedy trzeba być ostrożniejszym.
nie mam problemów z widocznością nawet kiedy wystawi \"ogonek\" wszystko jest do ogarnięcia -trzeba po prostu trochę bardziej uważać a przecież więcej ostrożności ani mnie ani mojemu cukiereczkowi nie zaszkodzi:)Czepiają się tylko ci co go nie mają
Jeśli chodzi o ogrzewanie to nawet ostrą zimą maximum to zbyt wiele. Klima też daje radę.
nawet duży facet nie będzie miał problemów ( oprócz tego ,że będzie śmiesznie wyglądał)Problemem jest tylko przesiadka do większego auta np w jeepie mam agorafobie:)
nie można za dużo oczekiwać po cabriolecie ,ale naprawdę nie jest żle nawet powyżej 220 ,240 no ale wtedy adrenalina robi swoje i na nic nie zwraca się uwagi jest tylko bezgraniczna radośśść.
Pozytywne zaskoczenie jak na taki duży silnik to jest rewelacyjnie no chyba ,że będziemy ciągle grzać powyżej 4500 ob/min.
żadnych problemów. Radzę zainwestować w najwyższej jakości felgi jeśli nie ma oryginalnych bo tylko tutaj może być problem a ciągłe spawanie felg popękanych na naszych drogach jest irytujące.
no problem jak z mercedesem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW [l/100km]

12,5