Ocena kierowcy - Chrysler Neon II

sk, 15 lat temu
Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 2000
Chrysler Neon II 2.0 16V 133KM 98kW 1999-2003 - Oceń swoje auto
naprawdę fajne auto,szybkie,ładne,wystarczająco komfortowe,bezawaryjne. dla mnie dużą zaletą jest to ze jest rzadko spotykane i wyróżnia się- choć jest to tez jego wada (serwis i części).
silnik jest naprawde fajny, neon jest naprawde szybki i przy wysokich obrotach daje niezlego kopa, elastycznosc tez na niezlym poziomie. bez problemu mozna sie poscigac z wieloma autami, nawet tymi ktore maja znacznie wiecej KM.
skrzynia weldug mnie super, chodzi bez zadnego chaczenia, mialem juz pare aut i ta jest najlepsza
jak na amerykanskie korzenie to dosc twardy, jednak niezle trzyma sie drogi
do przodu dobrze, do tylu ze wzgledu na uniesiony "kuper" bardzo kiepsko. swiatla dosc kiepskie
jedyne zastrzezenie to wlacznik swiatel awaryjnych na kolumnie kierownicy, ciezko siegnac
bardzo szybko sie nagrzewa, klima tez bardzo wydajna
mi wystarcza
przy wyzszych predkosciach dosc glosny, choc sam dzwiek silnika fajny
okolo 9,5 do 11 w miescie (jezdze glownie po miescie na krotkich odcinkach), na trasie ok 8,5. ceny czesci sa bardzo rozne, warto troche poszukac i porownac oferty, generalnie jednak ceny nie zabijaja, wczesniej mialem renault i bylo drozsze w naprawie. inna sprawa to znalezc kogos komu bedzie sie chcialo takie auto naprawiac, chyba mam pecha albo trafiam na leniwych mechanikow.
neony sa naprawde tanie w zakupie, a oferuja naprawde dobre wyposazenie, moj to jedna z najubozszych wersji a ma 2 poduszki,klime,elektryke szyb i lusterek,centralny zamek, ABS z ASR. wedlug mnie warto sie nad takim autem zastanowic
przez 2 lata uzytkowania nie mialem wiekszych problemow, trzeba bylo tylko pare czesci typowo eksploatacyjnych wymienic. jedyna usterka to zepsuty sterownik centralnego zamka. z poprzednimi autami mialem wiecej klopotow choc bylu mlodsze od neona
brak

Usterki Chrysler Neon II