Oceny Chrysler Neon II

Oceny Chrysler Neon II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Chrysler Neon II

~andrzej
Chrysler Neon II
Samochód ma 12 lat od 3 lat gaz sekwencja spalanie gazu to 12-14 litrów na 100 km chodzi bez problemów automat spisuje się super raz na 50 tyś km wymiana oleju koszt z wymianą 300 poza tym części są naprawdę dostępne i w normalnych cenach ja się na tym aucie przekonałem do amerykańców. NAPRAWDĘ POLECAM
3,1
~misiek
Chrysler Neon II
+ Bogate wyposazenie - Braki w wykonczeniu, nie najlepiej zestrojone zawieszenie, niedokladnie wyprofilowane fotele, niepraktyczna obsluga, zbyt krotkie zaglowki
~arto64
Chrysler Neon II
Myślę ze jest to auto mało znane i nie doceniane,a jest to wspaniała alternatywa dla astr, fokusów,itp.Za małe pieniądze możecie zostać właścicielami pojazdu innego niż wszystkie i bardzo dobrze wyposażonego.
~Dariusz
Chrysler Neon II
Nietypowy samochód, podkreśla indywidualne cechy właściciela, który lubi się wyróżnić na drodze, trochę głośny w środku, dużo plastiku, ale wygodny, bezawaryjny, ekonomiczny i \"jakiś\", nigdy się w nim nie nudzę, nawet jak trzeszczą plastiki :-)
~sk
Chrysler Neon II
naprawdę fajne auto,szybkie,ładne,wystarczająco komfortowe,bezawaryjne. dla mnie dużą zaletą jest to ze jest rzadko spotykane i wyróżnia się- choć jest to tez jego wada (serwis i części).
~Goooliat
Chrysler Neon II
Za te pieniądze - bajka. Nie znam auta o lepszym stosunku jakość/cena. Wystarczy znaleźć NIEZUŻYTY egzemplarz i cieszyć się długą bezproblemową i tanią eksploatacją. Dość porządne i nietuzinkowe auto z dobrym wyposażeniem za śmieszne pieniądze. Bezawaryjne, części w przyzwoitych cenach i dostępne bez większego problemu. Dość komfortowe, odporność na korozję na średnim poziomie - są egzemplarze w bardzo dobrym stanie jak również mocno...
~BiGneonII
Chrysler Neon II
Auto w swojej klasie chyba bezkonkurencyjne ... amerykanski brat A-4 - a tanszy . kup bezkolizyjny z normalnym i orginalnym przebiegiem a sie niezawiedziesz ...
~nomore4
Chrysler Neon II
Nareszcie CHRYSLER pomyslal o odrobinie komfortu w klasie sredniej. Nic dodac nic ujac.
~forek
Chrysler Neon II
Samochód jest \"jakiś\", to daje satysfakcję, spisuje się dobrze w mieście i na trasie, wyróżnia się wśród opli, vw czy bmw, które są nudne w tych rocznikach.
Chrysler Neon II
czany ze spojlerem i chromowanymi 17 zwraca uwage, jest w jedyny w swoim rodzaju, na drodze stanowi zadkosc, wsrod masy niemcow,francuzow, czy japoncow, za te pieniadze to bezkonkurencyjne auto, bije wszystkich na glowe, pod wszystkim wzgledem( wygladu, wyposazenia, funkcjonalnosci)...