Oceny Chrysler Neon II 2.0 16V 133KM 98kW 1999-2003

Chrysler Neon II 2.0 16V 133KM 98kW 1999-2003 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chrysler Neon II 2.0 16V 133KM 98kW 1999-2003

~Tomasz
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Auto wyjątkowo elastyczne oraz zrywne rezultat 8,5 od 0-100 uwazam za znakomity jak na 2 litrowy silnik, mogłby byc lepiej wyciszony. Jezeli chodzi o zawieszenie to mam sportowe wiec jest sztywny, twady swietnie sie trzyma w zakretach . zalecam opony 185/195, 15/16 cali. MAm zamontowana instalacje gazowa marki stag model 200-pelnma sekwencja, sprawuje sie znakomicie. Nisknie spalanie. Wnetrze ergonomiczne mile poczuce daje dluga przednia...
4,1
~Goooliat
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Za te pieniądze - bajka. Nie znam auta o lepszym stosunku jakość/cena. Wystarczy znaleźć NIEZUŻYTY egzemplarz i cieszyć się długą bezproblemową i tanią eksploatacją. Dość porządne i nietuzinkowe auto z dobrym wyposażeniem za śmieszne pieniądze. Bezawaryjne, części w przyzwoitych cenach i dostępne bez większego problemu. Dość komfortowe, odporność na korozję na średnim poziomie - są egzemplarze w bardzo dobrym stanie jak również mocno...
~Dariusz
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Nietypowy samochód, podkreśla indywidualne cechy właściciela, który lubi się wyróżnić na drodze, trochę głośny w środku, dużo plastiku, ale wygodny, bezawaryjny, ekonomiczny i \"jakiś\", nigdy się w nim nie nudzę, nawet jak trzeszczą plastiki :-)
~andrzej
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Samochód ma 12 lat od 3 lat gaz sekwencja spalanie gazu to 12-14 litrów na 100 km chodzi bez problemów automat spisuje się super raz na 50 tyś km wymiana oleju koszt z wymianą 300 poza tym części są naprawdę dostępne i w normalnych cenach ja się na tym aucie przekonałem do amerykańców. NAPRAWDĘ POLECAM
~BiG
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Samochód uważam za więcej niż przeciętnie dobry , gdzieś wyczytałem na stronie Chryslera odpowiedz na konkurencję VW GOLFa - uważam że Vento i miałem możliwość porównania dwóch obok siebie TOĆKA W TOĆKE w 95% gabarytowo jakość wykonania deski rozdzielczej i przełączników jest lepsza niż u konkurencji i praktycznie zrobiona Jest to mój pierwszy amerykan jestem MILE ROZCZAROWANY OCENA 4+
~Fleex
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
To jest dla mnie najładniejszy samochód w przedziale 2000 - 2003 rok w swojej klasie. Jest naprawdę super, jestem z niego zadowolony do tego stopnia, że myślałem nad tym czy nie kupić takiego drugiego dla żony :) Gdybym miał kupić nowy samochód to pewnie bym wybrał taki sam tylko w automacie.

Usterki Chrysler Neon II

Chrysler Neon II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~arto64
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Myślę ze jest to auto mało znane i nie doceniane,a jest to wspaniała alternatywa dla astr, fokusów,itp.Za małe pieniądze możecie zostać właścicielami pojazdu innego niż wszystkie i bardzo dobrze wyposażonego.
4,1
~radekgsxr600
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Pepe
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
bardzo zaskoczyl mnie system audio ktory gra jak dla mnei perfekcyjnie glosniki zostawilem a radio wrzucilem sony xployd w drzwiach amm basowe a w kokpicie gwizdki z tyluw desce sa 2drozne, nie wiem czy wszystkie wersje mialy takis przet ja jestem szczesliwym posiadaczem wersji LX z kremowa skora drzewem jasnymi welurami na podlodze;) wszystko oprocz automatu jest:P
~szczecin
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
jeździ mi się super tym autkiem, choć na razie mam go za krótko, żeby ocenić jego zawodność. na razie jest super. We wnętrzu ma "mikroklimacik" ze swoimi skórkami a już nie wspomnę o jak miło depcze się gaz...