Ocena kierowcy - Chrysler Neon II

BiG, 12 lat temu
Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1999
Chrysler Neon II 2.0 16V 133KM 98kW 1999-2003 - Oceń swoje auto
Inne : nagłośnienie niby normalne , standardowe ale trafiło w mój gust
Samochód uważam za więcej niż przeciętnie dobry , gdzieś wyczytałem na stronie Chryslera odpowiedz na konkurencję VW GOLFa - uważam że Vento i miałem możliwość porównania dwóch obok siebie TOĆKA W TOĆKE w 95% gabarytowo jakość wykonania deski rozdzielczej i przełączników jest lepsza niż u konkurencji i praktycznie zrobiona Jest to mój pierwszy amerykan jestem MILE ROZCZAROWANY OCENA 4+
Spalanie jak na te osiągi na 5 , reszta na razie bez wiekszych usterek jest OK! OCENA 4+
bez problemow na razie OCENA 4+
nie jest zły , ale ale przy naszych drogach to nawet terenówki siadają OCENA 4
nie jest żle kwestia przyzwyczajenia do kazdego auta normalnie OCENA 4
wszystko pod ręką , normalnie , dobry bajer pułeczka na telefon , uchwyty na kubeczki , brak popielniczki to PLUS - a pale ale są pojemniczki-popielniczki OCENA 4+
w normie ALE Wkurza mnie jak chcę nadmuch na szybę lub szyb-nogi to załącza się z automatu klima OCENA 4
dla przeciętnych jest OK a mam 180 cm OCENA 4+
i tu zaczynają się schody silnik w normie tym bardziej że lubię czasem poszaleć , uszczelki drzwi słychać przy większych prędkościach reszta OK OCENA 4-
zuzycie paliwa jak na te osiagi b.dobre normalnie jerzdzac miasto 8,5-10 l korki te sprawy , trasa 110-130 kmh 8 l a jadąc srednio 150-160 10-12l benzyny ! czyli w normie nie servisuje w servisie kupuje zamienniki nowe trzeba poszukac ceny w normie , a jak narazie mam autko 11 miesięcy zrobiłem jakieś 16tys km i NiC jestem zadowolony OCENA 4+
cena pojazdu jest OK UŻYWANEGO jak ktoś dobrze poszuka to 10 tyś zł może naprawde bardzo dobrze kupić , części w servisie mają w wiekszości z kosmosu ale jest trochę zamienników tylko trzeba dobrze poszukać i większości dopasować bo nawet sprzedający niewiedzą co od czego mają...
klawisz sterowania opuszczania szyb - drobnostka nowe ok 50 zł w servisie , siłownik centralnego zamka nie zawsze zamykał drzwi i głośno pracował używka cena ok 50 zł OCENA 4
na razie odpukać NIE MIAŁEM

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 133KM 98kW [l/100km]