Lista ocen Chrysler Pacifica I 4.0 255KM 188kW 2003-2008 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kreozot
Van 4.0 255KM 188kW
Po amerykańsku- prowadzisz jedną ręką i jedną nogą. Wskaźniki mają przełącznik US/Metric, czyli wszystko jest w km, litrach Celsjuszach. Przekąbinowany panel z mnóstwem przycisków , nawiewu nie zmienisz intuicyjnie pokrętłem, trzeba patrzeć na przyciski. Elektryczne fotele z pamięcią, opcja odsuwania fotela dla grubasów, regulowana wysokość pedałów -opcje nie osiągalne w wielu droższych autach. Ale... schowek na rękawiczki jest tylko na...
~ggrzywi@gmail.com
Van 4.0 255KM 188kW
wszysciutko pod reka i dosc intuicyjnie rozmieszczone i dzialajace.nie trzeba instrukcji i dlugich minut na zapoznanie sie z dzialaniem poszczegolnych przyciskow ,pokretel,suwakow itd mały schowek przed pasażerem
~beasdazel
Van 4.0 255KM 188kW
wszystko na swoim miejscu, czytelne i intuicyjne. Wnętrze bardzo proste w obsłudze. Pod tym względem brak jakichkolwiek zastrzeżeń.
~Piotr1973
Van 4.0 255KM 188kW
Stac mnie na paliwo (beznyna), lubie zapakowac do niego pol domu i ruszyc na wakacje w trzy osoby, choc i 6 osob wygodnie podrozowalo.
~daeton
Van 4.0 255KM 188kW
Ogolnie niezle ale daleko mu do aut europejskich. To skutek amerykanskiego podejscia do projektowania aut.
~wilczek33
Van 4.0 255KM 188kW
no to jest calkiem calkiem autko jest robione pod kierowce wszystko pod reka \"duzy plus\"
~Boguslaw
Van 4.0 255KM 188kW
funkcjonalne amerykańskie auto bez zbędnych gadgetów.
~BePiGraf
Van 4.0 255KM 188kW
Wszystko na swoim miejscu. Ameryka.
~Greg
Na wskroś praktyczny.
~meduskus
Van 4.0 255KM 188kW
nie wiem co tu wpisać :)