Lista ocen Chrysler Pacifica I 4.0 255KM 188kW 2003-2008 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kreozot
Van 4.0 255KM 188kW
Na środkowych fotelach można zakłądać nogę na nogę, szerokie podłokietniki, trudno sięgnąć do drzwi po drugiej stronie. Po złożeniu awaryjnego 3 rzędu siedzeń mamy bardzo duża przestrzeń ładunkowa znacznie większa niż duże kombi. Po złożeniu 2-ego rzędu siedzeń można przewieść drzwi z ościeżnicą...
~BePiGraf
Van 4.0 255KM 188kW
Gigantyczna. Auto bardzo szerokie, a odległości między fotelami kosmiczne. Niewygodnie tylko w ostatnim rzędzie, ale go się rzadko używa, a jeżeli siadają tam dzieci jest OK. Super by było jakby w drugim rzędzie były trzy fotele, nawet za cenę ich wielkości i wygody.
~beasdazel
Van 4.0 255KM 188kW
DUŻO miejsca dla wszystkich nawet w ostatnim - trzecim rzędzie jest miejsce na nogi, lecz raczej dla dzieci lub dla niższych osób ze względu na brak miejsca na głowę. Pamiętajcie, że otwierając trzeci rząd siedzeń w zasadzie pozbywacie się bagażnika
~Piotr1973
Van 4.0 255KM 188kW
Pacifica jest naprawde olbrzymia w srodku. Dodam, ze bardzo lubie, kiedy auto prowadzi moja zona, a ja siedze sobie za nia z tylu (mam 186 cm wzrostu) rozwalony jak prezydent i ogladam film z DVD w zaglowku.
~daeton
Van 4.0 255KM 188kW
No tutaj to nie ma do czego sie przyczepic. Auto zaprojektowane z mysla o amerykanskich pozeraczach hamburgerow wiec zdrowy europejczyk nie bedzie narzekal na brak miejsca.
~ggrzywi@gmail.com
Van 4.0 255KM 188kW
tu rowniez wielki plus, mam wersje 2+2+2 i kazdy ma naprawde duzo miejsca ( dl.ponad 5m,szer.ponad 2)do codziennego uzytku potrzebuje 2+2 wiec mam jeszcze ogromny bagaznik
~fafarafa
Van 4.0 255KM 188kW
Amerykańska kanapa na kołach, więcej miejsca jest chyba tylko w Dreamlinerach ale osobiście wolę Pacificę :)
~johnyts
Van 4.0 255KM 188kW
bardzoo dużo miejsca na wszystkich 6 miejscach a szczególnie w 2 pierwszych rzędach.
~meduskus
Van 4.0 255KM 188kW
Amerykanie mają wszystko wielkie przestrzeń jak w autobusie

Chrysler Pacifica I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~waldek.wg@poczta.onet.pl
Van 4.0 255KM 188kW
bardzo wygodny podczas dłuższej jazdy