Lista ocen Chrysler Pacifica I 4.0 255KM 188kW 2003-2008 (16) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kreozot
Van 4.0 255KM 188kW
Skrzynia 62TE oszczędna w trasie na 6 i lock-up, uchodzi w Stanach jako niezbyt udana, (ale sa gorsze), czasem żyje własnym życiem, czasem szarpnie nie wiadomo czemu, ale ten typ tak ma , moja w bardzo dobrym stanie, po diagnozie u "skrzyniarza" żadnych błędów, wytrzymuje 200kkm na syntetyku ATF 4, ja wymieniłem dynamicznie olej na oryginał petro canada przt 120kkm, wszystko działa dobrze, płynna zmiana biegów.
~Piotr1973
Van 4.0 255KM 188kW
Rzadko uzywam autostick, raczej wrzucam cruise control i plyne po drodze. Doslownie - uwielbiam rozwalic sie w fotelu, 150 km/h w trasie i lece przed siebie sterujac prawym kciukiem. Bajka!
~daeton
Van 4.0 255KM 188kW
W trybie automatu troche zbyt wolna - kiedy trzeba szybkiego wyprzedzenia to \"mysli\" zbyt dlugo. Ratunkiem jest tryb sekwencji ale do pelni szczescia brakuje lopatek przy kierownicy
~ggrzywi@gmail.com
Van 4.0 255KM 188kW
6-biegowa + tiptronic w sumie bardzo szybka i nie szarpie .drogie wymiany olej i filtra do niej (ok 1ooo-1200 zl) w serwisie a strach oddac w niepewne rece ale teraz 96 tys spokoj.
~BePiGraf
Van 4.0 255KM 188kW
Dobrze, że 6 biegów ale szkoda, że nieraz potrafi szarpnąć. Chociaż to chyba normalne przy mocnym, szybkim depnięciu. Ciężko mi się wypowiadać, to mój pierwszy automat.
~beasdazel
Van 4.0 255KM 188kW
szybko redukuje, płynnie zmienia biegi dobrze zestopniowana. jedyny minus to kick down - mógłby być szybszy a tak trwa jakieś 1-1,5s.
~Pegaz
Van 4.0 255KM 188kW
Mogła by być chyba trochę szybsza - zostawia niewielką dziurę przy przyspieszaniu i czasem \"gubi\" się przy mocnym hamowaniu.
~alef
Van 4.0 255KM 188kW
zbyt duże opóźnienia, nie nadaje się do ostrej jazdy, przy spokojnej jeździe bardzo dobrze.
~meduskus
troche za wysoko się wkręca choć sześć biegów robi swoje 150km/h i 2000 obr