Lista ocen Chrysler Pacifica I 4.0 255KM 188kW 2003-2008 (16) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kreozot
Van 4.0 255KM 188kW
Komfortowy na dobrych drogach i wcale nie jest to miękkie auto jak stereotypowo wiekszość myśli. Dobrze się trzyma drogi na zakrętach ( auto bardzo szerokie i stabilne) ale ma trochę za cięzki przód - duzy silnik i skrzynia automat ( ale to nie auto sportowe) Słaby skręt jak na europejskie parkingi- zapomnij ,ze zaparkujesz tym ponad 5-metrowym kolosem na raz pod marketem . Jak już zaparkujesz to nie wyjdziesz, bo drzwi mają 30cm szerokości...
~beasdazel
Van 4.0 255KM 188kW
dosyć miękki ale przez to bardzo ładnie wybiera nierówności. Dl mnie nie jest to uciążliwe - wręcz lubię taką charakterystykę. Minus - dosyć twardo przyjmuje nierówności poprzeczne typu tory kolejowe - nie wiem czy to tylko u mnie ale wtedy auto się zachowuje jakby wcale nie było miękkie a bardziej sportowe
~ggrzywi@gmail.com
Van 4.0 255KM 188kW
rozne rzeczy czytalem przed kupnem ze za miekki, ze buja itp. ale ja jestem zachwycony komfort super a i od strony bezpieczenstwa b.dobrze. moze ludzie na zlych oponach jezdza ?moze zle amorki?jak dla mnie rewelka
~BePiGraf
Van 4.0 255KM 188kW
Idealny do podróży. Trochę za miękki przy nierównym terenie. Zdaję sobie sprawę, że to SUV a nie terenówka, ale nawet na polnych drogach strasznie rzuca kierowcą i pasażerami.
~daeton
Van 4.0 255KM 188kW
Typowe dla amerykanow miekkie zawieszenie - buja nim na wszystkie strony a w zakretach pochyla sie na boki sprawiajac, ze przynajmniej ja czuje sie niepewnie.
~alef
Van 4.0 255KM 188kW
nieprecyzyjny układ kierowniczy, kierownica stawia zbyt mały opór, za duże przełożenie. zawieszenie ok, nie za miękkie, akurat.
~Michał W.
Van 4.0 255KM 188kW
prowadzi sie idealnie, płynie po drodze. Dla pasażerów z chorobą lokomocyjną mdlości murowane
~Piotr1973
Van 4.0 255KM 188kW
FWD tak sobie jedzie po sniegu, niemniej generalnie bardzo dobrze Pacifica trzyma sie drogi.
~wilczek33
Van 4.0 255KM 188kW
nie jest to pojazd szynowy ale trzyma sie nie najgorzej dobrze tlumi nasze polskie \"nierownosci\"

Chrysler Pacifica I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~johnyts
Van 4.0 255KM 188kW
Bardzo miękko, po przesiadce z auta EU trzeba się przyzwyczaić.