Lista ocen Chrysler Pacifica I 4.0 255KM 188kW 2003-2008 (14) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~daeton
Van 4.0 255KM 188kW
Nawiewy poprawne, wentylator wydajny. Duzy plus za mozliwosc regulowania nawiewow na 2 rzad siedzen przez paazerow. I wszystko byloby ok gdyby nie przekombinowana automatyka. Konia z rzedem temu, kto potrafi w tym aucie calkowicie wylaczyc wentylator - mozna jedynie skrecic na minimalne obroty ale nie wylaczyc calkowicie. Wielokrotnie ten samochod zaskakuje mnie samodzielnie wlaczajac klime lub obieg zamkniety - nie podoba mi sie, ze probuje...
~ggrzywi@gmail.com
Van 4.0 255KM 188kW
tu duzy plus po dieslu jestem zaskoczony jak szybciutko robi sie cieplo ,bez przesady ale po 1-1.5km mam juz nawiew z cieplym powietrzem .troszke ciszej na najwyzszych obrotach mogloby byc ale po unormowaniu temp.robi sie cicho.mam nadzieje ze podobnie bedzie w cieple dni z zimnym nawiewem
~BePiGraf
Van 4.0 255KM 188kW
Bardzo szybko nagrzewa i niewiarygodnie szybko potrafi oziębić. Perfekcyjna. Jedyny mały minusik to głośne wentylatory ale coś musi tą ilość powietrza wtłoczyć.
~Kreozot
Van 4.0 255KM 188kW
Szybko sie nagrzewa i dobrze chłodzi w upały, ale trochę to musi potrwać zwłaszcza w czarnym aucie.. Jest osobny nawiew na tylne fotele .
~beasdazel
Van 4.0 255KM 188kW
Klima działa bardzo skutecznie. nawiew z tyłu można regulować z pozycji kierowcy lub z pozycji pasażera zajmującego drugi rząd siedzeń. Super rozwiązane.
~fafarafa
Van 4.0 255KM 188kW
klima spełnia swoją rolę idealnie, opcja delay przy ogrzewaniu przedniej szyby trochę drażni ale spełnia swoją rolę
~wilczek33
Van 4.0 255KM 188kW
sprawuje sie dzielnie mogloby sie szybciej rozgrzewac ale pozetym oki
~Greg
Van 4.0 255KM 188kW
Szybko się grzeje i dobrze chłodzi.
~Pegaz
Van 4.0 255KM 188kW
Mogło by być ciut ciszej przy maksymalnych obrotach.

Chrysler Pacifica I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~alef
Van 4.0 255KM 188kW
prawie super, trochę za głośna wentylacja.