Lista ocen Chrysler Pacifica I 4.0 255KM 188kW 2003-2008 (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~daeton
Van 4.0 255KM 188kW
Do przodu doskonala - wysoko i szeroko. Na boki troche gorzej bo przeszkadzaja slupki boczne (wczesniej mialem 3-drzwiowke a te maja slupki przesuniete za plecy kierowcy). Przyciemniane szyby sa dobre na sloneczny dzien ale nie ulatwiaja zdecydowanie parkowania w nocy. Do tylu to juz calkowita katastrofa - tylna szyba nie dosc ze waska (niska) to jeszcze umieszczona wysoko - nie wiac w nocy swiatel samochodu na ogonie. Sytuacje uratowalaby...
~beasdazel
Van 4.0 255KM 188kW
duże szyby... wszystko widać. Jak dla mnie ekstra! ale UWAGA! lusterko prawe strasznie oszukuje! o mało nie skasowałem Packi pierwszego dnia. Zmieniałem pas po wyprzedzeniu TIRa - spojrzałem w prawe żeby się upewnić, że już mogę zjechać na prawy pas, a kierowca zaczął trąbić i migać światłami. nie miałem pojęcia dlaczego. po kilku minutach analizy już wiedziałem dlaczego. Zresztą na lusterku jest napisane, że "obiekty znajdują się bliżej...
~Kreozot
Van 4.0 255KM 188kW
Za wysoko sa umocowane fotele i trudno coś dostrzec tuz nad przednią szybą. Trzeba się nauczyć wcześniej zatrzymywać. Każde lusterko inaczej przbliża, trzeba się nauczyć, środkowe ma samościemnianie, jest opuszczane lusterek bocznych przy cofaniu, ale bez czujników cofania nie jest łatwo.
~ggrzywi@gmail.com
Van 4.0 255KM 188kW
tu mogloby byc lepiej,szerokie slupki troche ograniczaja widocznosc i trzeba sie troche czasami powychylac , ale bez przesady nie ma bolu.za to jedziemy troche wyzej niz inni co daje fajny przeglad do przodu(w stosunku do osobowek )w lusterku wstecznym widac tylko dachy jesli ktos trzyma sie blisko
~BePiGraf
Van 4.0 255KM 188kW
Dla mnie ok. Można się czepić jedynie grubych słupków z przodu i widoku do tyłu. Ale jak ktoś stoi za takim olbrzymem to jego problem. Mam kamerę cofania, bez niej ciężko by było.
~Pegaz
Van 4.0 255KM 188kW
Kamera + czujniki - można się wciskać na grubość lakieru. Trzeba uważać w mieście bo ma duże martwe pola przez szerokie przednie słupki.
~Greg
Van 4.0 255KM 188kW
Gdyby nie trzeszczenie plastików, byłoby doskonale. Nierówności poprzeczne praktycznie "połyka"...
~meduskus
Van 4.0 255KM 188kW
wielkie gabaryty ograniczają widoczność ale coś za coś dlatego mimo ograniczonej widoczności wysoka nota
~Michał W.
Van 4.0 255KM 188kW
Mój mechanik, kiedy pierwszy raz go dostał w swoje ręce podsumował to slowami :hotel na kółkach:

Chrysler Pacifica I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Piotr1973
Van 4.0 255KM 188kW
Lewy slupek, szczegolnie wieczorem, jednak troche ogranicza widocznosc. Poza tym - SUPER!