Lista ocen Chrysler PT Cruiser MPV (66) - Całokształt

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~anka
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Jestem zakochana w swoim autku.Ma piękną linię i jest z charakterem. Sprowadzony z Niemiec w 2002r od znajomego I właściciela po 7 000 km. Wersja odlotowa.Welur, szyberdach itp. Nic się w nim nie dzieje. Ponadto duży bagażnik można również przewieźdź drzewko do ogrodu. W mieście ( ponieważ nie jestem wspaniałym kierowcą ) przeszkadza mi trochę słaby promień skrętu. Ale i tak następnym moim samochodem będzie PiT-ek model 2005.Model 2006 ma...
~anonim
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
SUPER AUTO! Trafiło mi się autko ze skóra, szyberdachem, podgrzewanymi fotelami, felgami w idealnym stanie, auto oczywiście również ideał nie bity ani nie jeżdżony do tyłu :) NO I KOLOR CZARNY KONIECZNIE! Inne nie wyglądają tak, tak no wiecie POLECAM! Przyciąga uwagę swoim pięknym retro stylem. A Ci co mówią że ma brzydki tył albo w ogóle jest brzydki mówią tak z zazdrości. Pozdrawiam i zachęcam do kupna! JESTEM NA TAK!! I NASTĘPNE AUTO TO PiTi!
~fabik@oeiizk.waw.pl
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
Samochód jest cool :) Wybrałem go dlatego, że można prowadzić spokojnie w garniaku jak i stroju plażowym. Kształt nadwozia jest magnetyzujący. Mija równo rok jak go mam i cały czas czuję się jak dziecko, które cieszy się nową zabawką. Czekałem blisko rok, aż pojawi się model z silnikiem CRD Mercedesa i nie zawiodłem się. Czwórki są dlatego wszędzie, ponieważ ten durny formularz powiedział mi, że nie można wprowadzać tylu piątek (co za bzdura)...
~Marcin
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
Pt Cruiser to chyba skrót od Personal Tank Cruiser. Fura waży 1450 kg a jest wielkości golfa V. 1.9 TDI to nie jest więc go na wiochach nie lubią i w sumie dobrze bo bym go musiał opchnąc. Ogólnie pakowany, przestronny i całkiem zrywny. Wygląd, HHR się kryje, choć wyszedł spod dłuta tego samego gościa. Ogólnie geniusz który "wpisał tylnonapędowe proporcje furki z lat 40stych w podwozie, bryłę, przednionapędowe go kompaktu.
~pablo
MPV 1.6 i 16V 115KM 85kW
Samochód nie dla każdego, bo nie każdemu się podoba. Ma niezaprzeczalny urok i wbrew niektórym opiniom nie jest to amerykańska i stylizowana na retro tandeta. Silnik 1.6 zapożyczony przez Chryslera z BMW/MINI zapewnia bezawaryjność i jaką taką ekonomię w zużyciu paliwa przy możliwej do zniesienia dynamice. Jeśli kupimy zadbany egzemplarz, to przy prawidłowej eksploatacji odwdzięczy się w miarę niskimi kosztami eksploatacji.
~jacek wielkopolska
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
jestem bardzo zadowolony 10 lat temu marzylem o nim podoba mi sie w nim to ze jest inny mam duzo satysfakcji gdy np widze go na parkingu i wiem ze jest moj.wspaniale prezentuje sie w nim moja zona.wiekszosci ludzi sie nie podoba ale mam to gdzies .przy zakupie mialem wybor -vectra, saab kupilem pitka nie zaluje wydanych pieniedzy chociaz moglby byc troszke wiekszy
~s_szalek@poczta.onet.pl
MPV 2.2 CRD 150KM 110kW
To mój drugi PT Cruiser , pierwszy to był 1.6 benzyna. Obecna wersja jest już po face liftingu. Wnętrze straciło nieco ze swego staromodnego uroku ale za to zyskało na funkcjonalności i znacznie powiększyła się ilość miejsca szczególnie dla kierowcy. 150KM czyni z tego auta prawdziwą rakietę. Jedyny mały minus to kiepska zwrotność ale i tak jazda samochodem daję wielką frajdę.
~mip.projekt@gmail.com
MPV 2.2 CRD 121KM 89kW
na razie jestem bardzo zadowolony samochód jest bardzo indywidualny... namawiam do wybrania Pitka dokładnie pod czyjeś upodobania... nie orientowałem się jeszcze czy jest jakiś club PT Cruisera, jeśli tak chętnie dołączę zauważyłem, że gdy spotyka się kogoś w Pitku, od razu pojawia się uśmiech u właścicieli/lek obu...
~sfera49
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Wbrew mitom te silniki nie są paliwożerne ,dla wybrednych zawsze można założyć LPG tylko na własną rękę bo nie wiadomo ile poprzedni właściciel na ni jeździł ,jak kupicie PI-tka każdy się zanim obejrzy ,tylko nie czarny bo wygląda jak karawan ,srebrny ,zielony ,czerwony metalic to tak ,bardzo wygodny i pojemny .Polecam
Dziennik kosztów dla Chrysler PT Cruiser MPV
7,7
12,5
11,9
~Sebol
MPV 2.0 i 16V 141KM 104kW
Generalnie 4. Auto najważniejsze bezwypadkowe. I jak sie da to wersja EU. Reszta nie odbiego od normy. No może jeszcze troszkę ceny części około 15% więcej od innych i mechanik jak widzi w takim aucie to dodaje + 30%. Zawsze możesz kupić BMW i wozić się w rytmi umcyk umcyk. Udając, że kupiłeś auto dla niemieckiej niezawodności.
Chrysler PT Cruiser MPV