Lista ocen Chrysler PT Cruiser MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW 2000-2010 (14)

~Marcin
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
Pt Cruiser to chyba skrót od Personal Tank Cruiser. Fura waży 1450 kg a jest wielkości golfa V. 1.9 TDI to nie jest więc go na wiochach nie lubią i w sumie dobrze bo bym go musiał opchnąc. Ogólnie pakowany, przestronny i całkiem zrywny. Wygląd, HHR się kryje, choć wyszedł spod dłuta tego samego gościa. Ogólnie geniusz który "wpisał tylnonapędowe proporcje furki z lat 40stych w podwozie, bryłę, przednionapędowe go kompaktu.
~zzigi
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
to auto sie kocha lub nie nawidzi. jak do tej pory dla mnie super. mam nadzieje ze to sie nie zmieni.
~wilbay@wp.pl
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
Idealnie pracuje na bezynie i na gazie w Europie Zachodniej (Niemcy, Belgia, Holandia). W Polsce albo zła jakość gazu LPG albo jest on zanieczyszczony. Wtryskiwacze instalzcji LPG sekwencyjnej, bardzo czułe na zanieczyszczenia. Instalacja LPI GAZ Gdańsk. (Silnik)
4,1
~bzyk
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
Więcej plusów niż minusów. Dobre auto za genialną cenę. Mogłoby tylko mniej obciachowo wyglądać;) Jest to żwawy, POJEMNY, WYGODNY, SUV. Nie wiem o co chodzi z brudzeniem się tylniej szyby, brudzi się jak w każdynm...
~zigi
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
to auto albo sie kocha albo nienawidzi, i coś w tym jest. Jak dla mnie po prostu super. mógłbym z niego nie wysiadać ;-)
~Jarzeb
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
sporo sie napocilem czy aby to auto spelni moje wymagania i nie pograzy mnie finansowo - JEST COOL
~brausch@op.pl
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
Bardzo wygodne i funkcjonalne auto o nie tuzinkowej karoseri
~camp77@interia.pl
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
Silnik pracuje równomiernie, cicho, dobry moment obrotowy, przy instalacji LPG nalezy co pewien czas resetować komputer. (Silnik)
3,6
~Qgi
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
w mieście 16 l/100km. Liczne drobne usterki - podwozie nie wytrzymuje naszych dróg (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Z
MPV 2.4 i 16V 150KM 110kW
Auto z którego mogę nie wysiadać. Słowo \"przejażdżka\" wróciło w starym stylu.
Chrysler PT Cruiser MPV