Lista ocen Chrysler Stratus I Coupe (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~apli80
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
NIE KUPISZ TAK ŁADNEGO, KOMFORTOWEGO I PRZEDE WSZYSTKIM KOMPLETNIE WYPOSAŻONEGO AUTA, ZA TAK SMIESZNE PIENIĄDZE! Może się zdarzyć awaria, która nadszarpnie budżet domowy, ale nie ma aut, które się nie psują - Fani Volkswagena niech się nie uśmiechają bo miałem \"niezawodnego\" Golfa 3, który mnie drożej kosztował w naprawach niż Stratus a psuł się 3 razy częściej. Tak zawodnego auta jak Golf nie miałem nigdy. Więcej nie kupię już Szmelcwagena!...
~lukasz1980/full/
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
kupilem za 14.000 1996rok i mysle ze zrobilem dobry zakup.sprzedam lub zamienie za doplata na nowszy chrysler stratus cabrio lub chrysler 300m tylko 2.7litra/auta tylko w idealnym stanie/moj stratus-1996 150.000km,2airbag,klima,abs,welur,4 el.szyby,elektr.podgrzewane lusterka,wspomaganie kier.,sliwkowy metalic,piekne felgi alum.17 za 2400zl oraz stalowe 15,bezwypadkowy stan b.dobry.cena-12.000zl/cena nie podlega negocjacji/tel.781-790-552...
~Hadesss
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Cena adekwatna do stanu pojazdu. Warto kupić nawet auto w gorszym stanie ale dobrym silnikiem i pobawić się w przywrócenie go do należytego stanu. Naprawdę daje to mnóstwo satysfakcji i samozadowolenia! Dlatego nie zamierzam go w najbliższym czasie sprzedawać :D
~K.Tomasz
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Jakość dobra lecz nie najlepsza bo to auta po części japońskie a po części amerykańskie. Bardziej niezawodne niż ekonomiczne, ale nie jest tak źle, Części dostępne i nie tak drogie jak opisują inni. Można tanio wyremontować kwestia czekania na części.
~Misiek
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Za 9 tysiecy nie widziałem lepszej oferty z przebiegiem 100 000 km i 2000 rokiem produkcji. Zakupu nie żałuje jeździłem passatami, 5-tkami, 100 i za tę cene można kupić stare auto a komfort nie porównywalny w żadnym calu
~StratusManiak
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Bardzo dobry, rzadko spotykany a przede wszystkim piękny samochód o sportowym charakterze za na prawdę nie wielkie pieniądze
~PistonPL
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
bardzo przyjemny pojazd za rozsądne pieniądze (używane). komfort, bezpieczeństwo (sprawdzane doświadczalnie, żyję)
~Kaczoreks
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
Uważam że auto jest warte swych pieniędzy. Audi,BMW,Mercedes z takim wyposażeniem i tej klasy kosztuje przynajmniej dwukrotnie więcej.
~joanna.kosiorek@interia.pl
Coupe 2.0 LE 131KM 96kW
niestety zupełna przeciętność, za mała moc w stosunku do masy auta- jedzie jak krowa.
~Michal C.
Coupe 2.5 LX V6 163KM 120kW
autko wydaje sie byc 3 razy wiecej warte....doskonala jakosc, wysoki komfort z jazdy i mega zadowolenie!!!!
Chrysler Stratus I Coupe