Lista ocen Chrysler Town & Country III 3.8 V6 166KM 122kW 1995-2001 (5) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~schabolub
Van 3.8 V6 166KM 122kW
Jeśli kogoś nie stać na tankowanie gazu co 4 dni do pełna (zależy od wielkości butli), niech nawet nie myśli o kupnie. Wszystko ma swoją cenę, tutaj za wszystko co oferuje nam Chrysler, płacimy przy dystrybutorze. Poza tym, jest to bardzo przyjazne dla użytkownika auto, o ogromnych możliwościach transportowych, niesamowicie wygodne i bezpieczne. Polecam każdemu
~tomek z Warszawy
Van 3.8 V6 166KM 122kW
Może trafiłem egzemolarz wyjątkowy, po wietnamczyku, ale koszt naprawy przekroczył już koszt zakupu i samochód odstawiłem znów do naprawy. Sam nie wiem jakim cudem w lecie pojechałem na wakacje do Włoch i szczęśliwie wróciłem, Holwnik mnie ściągał z trasy już 4 razy. Jeszcze nie remontowałem silnika i ale sie uparłem bo jak jeździ ten samochodzik to jest super.
~Tomek rrtzales@ar.krakow.pl
Van 3.8 V6 166KM 122kW
pod warunkiem, że kupimy nie w salonie. Ja kupiłe używany z USA z pierwszej ręki z udokumentowanym przebiegiem. Za te pieniądze, nic lepszego nie znalazłem.
~maciejn@wa.onet.pl
Van 3.8 V6 166KM 122kW
Pełne zadowolenie, ale tylko dlatego, że nie kupiłem w salonie, a od zaradnego rodaka-importera.
~ADAM
DO TEJ CENY JEST SUPER