Oceny Chrysler Town & Country III 3.8 V6 166KM 122kW 1995-2001

Chrysler Town & Country III 3.8 V6 166KM 122kW 1995-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chrysler Town & Country III 3.8 V6 166KM 122kW 1995-2001

~Tomek [email protected]
Chrysler Town & Country III
Najważniejsze, że cała rodzina jest zadowolona z tego auta. Każdy ma swoje miejce i jest mu wygodnie w czasie krótkich i długich rodzinnych wyjazdów. Często zabieramy jeszcze kogoś ze sobą i nawet w 8 osób można wygodnie podróżować (do pierwszego policjanta). Bardzo lubię to auto prowadzić, sprawia mi to wielka frajdę i z niechęcia wysiadam z niego. Jeżdziłem do tej pory Fordem Galaxy, Espacem i Straym Voyagerem (krótkim i dieslem- silnik...
~schabolub
Chrysler Town & Country III
Bardzo wygodne, ogromne auto. Niech nikt nie wierzy w bajki o problemach z parkowaniem w mieście. Jeźdzę nim prawie rok i parkuję tak samo jak inni. Nie jest bardziej awaryjne od innych, opowieści o tym, jak usterkowe są \"amerykany\" też nie mają pokrycia.
~igi
Chrysler Town & Country III
Przyspieszenie do 50 km/h jest super. Idealny do miasta i na wieś. Rozrząd na łańcuchu co jest bardzo dużym plusem. Samochód awaryjny jak każdy inny.
~ADAM
Chrysler Town & Country III
POLECAM ALE TYLKO Z ZA OCEANU. SAM CZEKAM NA NOWY Z USA ALE ZA 2 LATA JAK BEDA JUŻ W NORMALNEJ OFERCIE HYBRYDY
~slawek3110
Chrysler Town & Country III
Silnik cichy,mógłby być troszkę mocniejszy.Dzięki łancuchowi rozrządu praktycznie bezobsługowy. Wystrzegać sie diesla z krórym Włosi sie nie popisali. (Silnik)
2,3
~Wojtek
Chrysler Town & Country III
Bardzo twarde tylne zawieszenie na resorach piórowych jak w żuku. (Układ jezdny)
~Komor
~tomek z Warszawy
Chrysler Town & Country III
Może trafiłem egzemolarz wyjątkowy, po wietnamczyku, ale koszt naprawy przekroczył już koszt zakupu i samochód odstawiłem znów do naprawy. Sam nie wiem jakim cudem w lecie pojechałem na wakacje do Włoch i szczęśliwie wróciłem, Holwnik mnie ściągał z trasy już 4 razy. Jeszcze nie remontowałem silnika i ale sie uparłem bo jak jeździ ten samochodzik to jest super. (Stosunek jakość/cena)
~gacek100