Lista ocen Chrysler Town & Country (117)

~kacusiowe
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Auto dla kogoś kto jeździ dalej z rodziną, zmieści się wszystko, żona i dzieci nie będą płakać, że mało miejsca i niewygodnie. Polecam tylko wersje z welurem w środku bo jest najwygodniejsza:) Wtedy w trasie spalanie naprawdę bardzo się opłaca.
~primjack@wp.pl
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
bardzo dobre auto dla rodziny , sporo miejsca na bagaż dla kobiet , niskie koszty utrzymania , silniki nie wyeksploatowane nawet przy dużym przebiegu ,
~Krzychu
Chrysler Town & Country V
Van 3.6 V6 287KM 211kW
Przed chryslerem miałem renault Espace oraz forda S-Max i muszę przyznać, że Amerykanin wygrywa. Ilość miejsca ogromna, niezwykle praktyczny samochód, który dodatkowo daje frajdę z jazdy. Skrzynia jest lekko ospała, ale ja się przyzwyczaiłem i jestem zadowolony. Na gazie ekonomicznie się podróżuje. W mieście ok 16-18l/100km a trasa 11-14 w zależności od prędkości. Przy rozłożonych 7 fotelach w bagażniku i tak mamy ogromną ilość miejsca. Jak...
~Michał
Chrysler Town & Country V
Van 3.6 V6 287KM 211kW
Samochód kupiliśmy specjalnie na długie podróże rodzinne. Spełnił nasze oczekiwania w 110%. Komfort jazdy jest na bardzo wysokim poziomie , nawet w trzecim rzędzie siedzeń jedzie się komfortowo (spokojnie mieści się tam osoba o wzroście 193cm). Silnik od razu po kupnie został zagazowany - w moim przypadku weszły 2 butle po 30 litrów (realne tankowanie) w miejsce gdzie chowa sie drugi rząd siedzeń. Spalanie przy 140-150 na autostradzie...
~oiram@interia.pl
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
dłabym 4+ dlatego ze jest to samochód zrobiony dla ludzi pod wzgledem jakości AMERYKA
~Chryslerowiec
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Super auto rodzinne za rozsądną kasę - kupując auto z USA a nie z salonu w Polsce.
~1TOY
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Świetny silnik. Jeżdzilem Dodge´m GrandCaravan Z motorem 3.3 i sie chowa...:) Silnik Chryslera 3.8- wiecej mocy, pali mniej! Bardzo elastyczny... Świetnie sprawuje sie "na gazie" (Silnik)
~mmichnowski@op.pl
Van 3.8 i V6 AWD 215KM 158kW
Nie ma idealnego samochodu ale ten może dużo a czasami nawet więcej.
~JLMOTORS
Chrysler Town & Country III
Van 3.8 V6 180KM 132kW
Wypas. Tanie w utrzymaniu i tanie w zakupie. Wygodne komfortowe palące tyle co VW T4..
Dziennik kosztów dla Chrysler Town & Country
12,5
18,5
~LOLEK
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Bardzo elastyczny. Wydaje mi sie ze dobry, Zmieniam filtr powietrza , filtr oleju oraz olej i zapominam o nim na rok. (Silnik)
Chrysler Town & Country