Ocena kierowcy - Chrysler Voyager II Grand Voyager

china.china@interia.pl, 20 lat temu
Silnik 3.3 V6 163KM 120kW
Rok produkcji 1994
Chrysler Voyager II Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Nie mam obaw przed dluższą trasą,wsiadam i jade.
na benzynie bez zarzutów,na gazie troche słabszy ale kurek przykrecony do minimum.
nie było dramatu ale trzebabyło zrobic w koncu uszczelnienie
po wymianie amorów,gałek, drązka zwrotnicy i listwy (luz nie do skasowania) i sworznia i to za jedyne 1,5 tyś tylko listwa była z używki reszta nowe.
po przyciemnieniu tylnej i bocznych szyb doskonale,przeszkadza mi czasami boczny słupek ale jak nie widze to nie jade :)
wszystko pod ręką-naprawde swietnie
bez problemów...po nabiciu i wymianie oleju w klimie okazało sie ,ze chodzi ale trzeba wymienić skraplacz jest przytkany.
zmiesci sie wszystko cała rodzina i dwa wózki a jak jade koncertowac to przekladam trójkę do pierwszego rzędu,jedziemy całym zespołem (5 osób) i instrumenty.
silnika nie słysze,po dokręceniu tysiąca srub nie trzeszczy juz tapicerka,jeszcze tylko opony zagłosne
zawsze bedzie za drogo :). LPG miasto 15 trasa 12.Benzyna o dwa litry mniej i tu i tu.
za takie duże wygodne przestrzenne i bezpieczne auto......taniej bym chyba nie znalazł
9 lat trzebabyło zrobić pare rzeczy-spora wina polskich dróg
musiałem skrzynie uszczelnić i wymienić szczotki w alternatorze (8pln komplet i pare godzin roboty) ale na parking dojechał jeszcze sam co prawda bez abeesów i z wyłaczonym komputerem-niepiecie poniżej 12V

Chrysler Voyager II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Chrysler Voyager II Grand Voyager