Oceny Chrysler Voyager II Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW 1991-1995

Chrysler Voyager II Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW 1991-1995 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Chrysler Voyager II Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW 1991-1995

~washandgo
Chrysler Voyager II
Dałbym 5 gwiazdek gdyby nie skrzynia biegów. Ze względu na duże przebiegi dojazdu do pracy, musiałem mieć wygodne i komfortowe auto, a ze względu na charakter tej pracy musiałem zamienić je w ciężarówkę i jako takie służyło mi przez 12 lat. Trzykrotnie miałem kolizje i tam gdzie blacharze i lakiernicy wsadzili swoje fachowe łapki wyszła spod lakieru rdza. Na elementach nietkniętych przez speców ani śladu korozji mimo że samochód przez 12 lat...
~Adam
Chrysler Voyager II
niebywale wygodny, komfortowy i cichy, dużo przestrzeni tylna kanapa wyjmowana, środkowa składana w stól. Odbyła się kiedyś (przypadkowo) impreza w moim samochodzie, gdzie siedziało nas ok 12 osób. Miejsca na szklaneczki, pojemne schowki, możliwość swobodnego poruszania się w przestrzeni pojazdu. To już mój 3-ci Voyager i nie zamienię na nic innego. Serwis ma apetyt na wszystko (i to duży) więc raczej należy poszukać serwizu poza Warszawą - ja...
~ac-cobra
Chrysler Voyager II
super auto...dotychczas jeździłem Citroenem CX ( GTI Turbo jak również TRD Turbo2 Break) i nie mogłem znaleść sobie auta równie wygodnego i komfortowgo... a jadnak znalazłem. Chrysler Grand Voyager 3.3 aut. to jest to.
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager II Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW
15,6
Chrysler Voyager II
auto raczej nie dla "młodego" kierowcy, polecam jako auto typowo rodzinne, pamiętać jedynie o wymianie filtrów i olei, oraz zaglądać do zawieszenia co jakiś czas (nasze drogi mają to do siebie), i możemy zapomnić o warsztatach mechanicznych
Chrysler Voyager II
PRAGNIESZ JEŻDZIĆ Z RODZINĄ - NA WYCIECZKI DO LASU, A NIE DO WARSZTATU......... KUP SOBIE CHRYSLERA. PLANUJĘ ZAKUP NOWEGO CHRYSLERA.
~WIEZA
Chrysler Voyager II
Troszkę kanciaty, doskonale wyposażony, bardzo pojemny, idealny dla większych rodzin...
~Archi
Chrysler Voyager II
fajna wygodna limo-van,kupiłem ją 2-letnią ale za to bezwypadkową,nie było z nim więjszych problwemów
~krzysiek
Chrysler Voyager II
pięknie przerzuca biegi , nawt nie wiadomo kiedy. widocznie trafiłem na dobrą skrzynię (Skrzynia biegów)
~sebastian - [email protected] / wrazie by co :]
Chrysler Voyager II
naprawde cichy silnik, czasem mam wrażenie że jade elektrycznym samochodem :] 2 tys obr. przy 120km/h , mnie osobiście brakuje dźwięku tej pięknej v6 (Silnik)
~Adam
Chrysler Voyager II
skrzynia automatyczna zmienia biegi bez żadnych szarpnięć, biegi zmieniane są elastycznie (Skrzynia biegów)