Ocena kierowcy - Chrysler Voyager II Grand Voyager

mw1963@wp.pl, 19 lat temu
Silnik 3.3 V6 163KM 120kW
Rok produkcji 1995
Chrysler Voyager II Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
Jak napinacz trochę się rozklekoci, to silnik jakby głośniejszy.Za 380zł nowy napinacz i po kłopocie.
Niestety padła mi po 180tys km, warsztat zrobił mi to za 6tys zł. Miska olejowa jest trochę nisko zawieszona - trzeba uważac. Ogólnie skrzynie są podobno słabe w tych modelach i już po 150tys mogą paść.Trzeba to wziąść pod uwagę przy eksploatacji tego autka.
Wentylator ( podwójny) padł mi po 170tys km. Nowy kosztuje 2,5tys zł. Wymieniłem. Jest też drugi problemik-klima trochę śmierdzi przy starszym autku,trzeba włączać na początku jazdy z 5 min i wywentylować toto, bo pachnie jak stare jaja. Najlepiej wpuśćić taki środek w aerozolu do oczyszczania układu-koszt 100zł w serwisie. Robić trzeba to 1 na rok.
Trochę skrzypią siedzenia w środku i na tyle, jak się je żle zamontuje w rowkach.
Trochę niestety pali.
Po kilku latach używania warto go kupić dla próby luksusu, jak sie nie miało nigdy czegoś takiego. Polecam kupno min 5 lub 6 letniego za 40tys do 50tys. Cena dobra i luksus OK.
drążki trzeba wymieniac bo polskie drogi są kiepskie.Wentylator z przodu jest po pewnym czasie do wymiany
Skrzynia biegów pada - mi po 170tyskm. Wentylator podwójny też padł.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.3 V6 163KM 120kW [l/100km]

11,3