Ocena kierowcy - Chrysler Voyager II Grand Voyager

nowatrans@poczta.fm, 18 lat temu
Silnik 3.3 V6 163KM 120kW
Rok produkcji 1995
Chrysler Voyager II Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
auto raczej nie dla "młodego" kierowcy, polecam jako auto typowo rodzinne, pamiętać jedynie o wymianie filtrów i olei, oraz zaglądać do zawieszenia co jakiś czas (nasze drogi mają to do siebie), i możemy zapomnić o warsztatach mechanicznych
nic dodać nic ująć v6 pracuje naprawdę bardzo elastycznie i równo,( tym bardziej że "ciągnie "vana ponad 2000 kg plus 7 osób)
prawdopodobnie jedyna pięta achillesowa tego auta, osobiście mam w tej chwili problem z biegiem wstecznym ale autko ma przejechane grubo ponad 200 tys. bezawaryjnie a to bardzo dużo.
jak na nasze warunki (czytaj drogi) zachowuje sie porawnie, nie miałem zadnych problemów
nie jest to może "szklarnia" ale nic nie utrudnia widoczności, moje wrażenie zbyt niska szyba czołowa ale nie jest to wadą jedynie odczucie estetyczne
mam doświadczenie tylko z tym rocznikiem więc na te lata nie budzi zastrzezeń
no tu to chyba mistrzostwo tak klimatyzacja jak i ogrzewanie nie ma powodu do narzekań
kolega mówi że jeżdżę salonem i to chyba wystarczy za komentarz
autko bardzo ciche, w moim egzemplarzy prace silnika ocenia sie po wskazaniu obrotomierza
pod wzgłędem zużycia paliwa nie powala na kolana ale w moim modelu zastosowano instalację gazową montowaną w autoryzowanym serisie w belgii i powiem tyle przy tej pojemności i moicy pali mniej niż polonez kolegi tak więc nie jest tyak źle w rozliczeniu ogólnym, auto jeżeli pochodzi z pewnej ręki nie wymaga napraw jest to naprawdę samochód bezawaryjny i aby coś zepsuć trzeba bardzo się "starać".
za oferowany komfort jazdy, bezpieczeństwo, auta są stosunkowo bardzo tanie, jeździłem mercedesami, miałem teź BMW 520i(przy tej marce dopiero dowiadujemy się ile kosztuje serwis), od 4 lat jeżdżę voyagerem i jeżeli zmienię auto to tylko rocznik nie markę i model. wszystkim mającym wątpliwości z zakupem tego modelu polecam z czystym sumieniem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.3 V6 163KM 120kW [l/100km]

12,2