Ocena kierowcy - Chrysler Voyager II Grand Voyager

sebastian - kali@dyskietka.pl / wrazie by co :], 17 lat temu
Silnik 3.3 V6 163KM 120kW
Rok produkcji 1993
Chrysler Voyager II Grand Voyager 3.3 V6 163KM 120kW 1991-1995 - Oceń swoje auto
naprawde cichy silnik, czasem mam wrażenie że jade elektrycznym samochodem :] 2 tys obr. przy 120km/h , mnie osobiście brakuje dźwięku tej pięknej v6
oczywiście automat, ładnie i prawie nieodczuwalnie zmienia biegi
miękko i chybotliwie i trzeba się przyzwyczaić, czasem przy szybszym braniu zakrętu człek ma wrażenie jakby miał się przewrócić - ale to tylko złudzenie :D ogólnie dobrze / WIELKI MINUS - dla skrętu a właściewie jego braku, ja przesiadłem się z volvo (5m dł. czyli tyle co grand voyager) i volvo owe zawracało na raz na zwykłej dwupasmowej drodze z poboczem małym - natowmiast tutaj to katastrofa na dwa czasem na trzy razy.
hmm... ciężko ocenic niby pełno szyb i dośc przejżyście i w czasie jazdy jest b. dobrze ale - może mam mało wyczucia jeszcze ale kierowca w normalnej pozycji nie widzi maski ani przodu więc parkowanie na "zapałke" graniczy z fuksem to samo dotyczy tyłu ale tam jakoś łatwiej wyczaić odległości :D ogólnie dobrze
wiadomo
klima pięknie chłodzi całe autko z przodu jest aż 11 "dziórek" z których leci powietrze, ogrzewanie też podobno rewelacja ale u mnie jeszcze nie działa bo coś się popsuło :D ale naprawie niedługo to się przekonam
wyśmienicie :D mój syn jest w niebo wzięty bo może biegać po aucie :D wszędzie dużo miejsca, wszędzie wygodnie
jeśli chodzi o silnik to już pisałem - cisza, ale to jednak van i tu tak jak i dużych kombiakach jest wiele elementów plastikowych które po 13 latach nie są idealne i jedna je słychać w czasie jazdy, ale pewnie dla upartego do wyciszenia, mnie to nie przeszkadza
no cóż - 3,3 musi palić i cudów tu nie ma, ja mam LPG (nie sekwencja) i dość ciężką noge (nawet jak się staram) pali po mieście 19-20l gazu, podobno można mniej ale mnie się nie udało, ale jak mówiłem kupując takie autko z takim silnikiem nie ma co się dziwić.
wszystko działa, nie mam go za długo więc daje dobrze / puki co :D
nie było ale mam go krótko

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.3 V6 163KM 120kW [l/100km]

16,8