Ocena kierowcy - Chrysler Voyager III Grand Voyager

kluczyn7, 10 lat temu
Silnik 3.3 V6 158KM 116kW
Rok produkcji 1997
Chrysler Voyager III Grand Voyager 3.3 V6 158KM 116kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Inne : TAK! Szukam młodszego! VOYAGERA. Grand Voyager nie jest mi już potrzebny.
Układ elektryczny : pierdoły, które nie zakłocają normalnej eksploatacji
Zawieszenie : bo... nie wiem. ale nie było drogo
Karoseria : rdzewieje. w sumie ma prawo bo samochód ma 17 lat..
Na wstępie. SKRZYNIA BIEGÓW AUTOMATYCZNA! Samochód 17 letni. cudów nie oczekiwałem i cudów nie dostałem. Ogólnie nie ma tragedii.
żadnych problemów ale trzeba wiedzieć, że głupiej wymiany świec nie da się samemu zrobić...
Ludzie narzekają a prawda jest taka, że po prostu w tej skrzyni TRZEBA wymieniać olej. DOBRY olej. ATF +4 - TYLKO TAKI!
Końcówki drążków się.. rozpadły. Raz na jakiś czas trzeba to wymienić.. Nie ma tragedii jeśli chodzi o cenę. 70 pln? coś w tym zakresie.
Problem przy parkowaniu tyłem. Jedyny dla mnie mankament.
Jest dobrze.
Naprawdę nie narzekam.
Byłbym niewdzięcznikiem gdybym napisał choć jedno złe słowo.
Jest głośno powyżej 100 km/h. Ale w tego typu pojazdach ZAWSZE jest głośno. Stawiają bardzo duży opór powietrza.
Jeśli kupujesz ten samochód bez gazu...
Naprawdę atrakcyjna cena pod warunkiem, że masz 2 tysie żeby usunąć "niedoskonałości", o których "zapomniał" ci powiedzieć poprzedni właściciel. Tak od siebie dodam, że nie dotyczy to tego konkretnego modelu ale raczej chyba każdego używanego pojazdu..
Pierdoły, pierdoły, pierdoły... Dam przykład. Kupując autko paliła się kontrolka ABS. Sprzedawca ZARZEKAŁ się, że ABS działa. No i? Faktycznie działał. Kupiłem samochód w lecie a w zimie okazało się, że mówił prawdę.. Ale kontrolka się świeciła...
Samochód z 1997 roku. BRAK!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 3.3 V6 158KM 116kW [l/100km]

14,1