Ocena kierowcy - Chrysler Voyager IV Grand Voyager

Marcin, 16 lat temu
Silnik 2.5 CRD 143KM 105kW
Rok produkcji 2004
Chrysler Voyager IV Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
Inne : przestrzen, auto ogolnie na 5-tke, jednak zadny nowych doswiadczen sprzedaje swoje bo pod garazem czeka juz Toyota Land Cruiser ;), ogolnie z ostatnich 5 aut to jedyne ktore oceniam na 5 ( byly Peugeoty, Renaulty, Nissany)
ma swoje dziwne zachowania gdy jest zimny -ale do tego trzeba przywyknac - gdy sie rozgrzeje - bez zarzutu, jezdzilem otatnio Mitsubishi Pajero - ten to dopiero ma swoje odchyly, acha : moj ma chipa
mam manualna - jest ok, sprzeglo trzeba wciskac naprawde "do spodu"
nie rozumiem kto robi Chryslerowi kolo tylka w programach motoryzacyjnych - naprawde jest bez zarzutu - a mam spore doswiadczenie z innymi markami
do przodu ideal -do tylu niestety przydalaby sie kamerka
ok - moze tylko ten wlacznik swiatel powinien byc przy kierownicy
wyposazony w Webasto- naprawde rewelacja,
troche glosny - ale w porownaniu do innych marek jest i tak ok - mam moze zbyt wygorowane wymagania
jak na auto tej wielkosci - jest super oszczedny, przeglady ok -porownywalne do innych marek
jedyne auto ( a mialem ich sporo - nowych) ktore do przebiegu 90000 nie mialo zadnej awarii!! Naprawde dziwia mnie komentarze w programach typu TVN Turbo o rzekomej awaryjnosci modelu. no ale czasami wypowiadaja sie tam ludzie ktorych doswiadczenie okreslam na - no moze pominmy ten temat :)
jak wyzej

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 CRD 143KM 105kW [l/100km]