Oceny Chrysler Voyager IV

Najnowsze oceny Chrysler Voyager IV

~świetny samochód
Grand Voyager 3.3 i V6 AWD 174KM 128kW
Chrysler Voyager IV
genialny samochód - nie widzę innego do którego mógłbym się przesiąść (duża rodzina), automat jest całkiem fajny.
~krzysiek
Grand Voyager 2.5 CRD 163KM 120kW
Chrysler Voyager IV
POLECAM , AUTO DLA RODZINKI 2+ 3 DZIECI I WIECEJ, NIGDY MNIE NIE ZAWIODLO A MA JUZ SPORY PRZEBIEG, BYLEM CHRYSLRKIEM W NORWEGII, BULGARII, CHORWACJI, ROSJI I HISZPANII I ZAWSZE BEZ PROBLEMU ZADBANY EGZEMPLARZ POJEZDZI NAPRAWDE DLUGO! HMM.. Z KONKURENCJI EWENTUALNIE FORD WINDSTAR, CZY HONDA ODYSSEY ABSOLUTNIE NIE POLECAM SHARANOW, GALAXY ANI ALHAMBRY- AUTA ZA MALE, JAK ZWYKLA OSOBOWKA, AWARYJNE I PIĘKNE JAK KAWAŁEK BLACHY CIĘTY GUMÓWKĄ W...
~ARTUREK
Chrysler Voyager IV
Autko jest świetne, nie rozumiem ludzi, którzy kupili zarżnięte trupy i marudzą na marke. Naprawde znami kilku posiadaczy tych samochodów, sam mam go od nowości i nigdy nie było większych problemów. Zasada jest jedna, przy każdym aucie ta sama , kupisz zadbany egzemplarz to bedzie ci służył. A voyek potrafi sie odwdzieczyc. Moje autko ma juz 517tys km i nic sie z nim nie dzieje. Wszystko zawsze na czas wymienione i mysle, ze spokojnie 300tys...
~Ochot
Grand Voyager 2.8 CRD 150KM 110kW
Chrysler Voyager IV
Generalnie auto OK. Trzeba uwarzać na skrzynię biegów i serwisy Chryslera gdzie lubią naciągać na nie konieczne potrzebne naprawy.
~Wojtek
Minivan 2.8 CRD 150KM 110kW
Chrysler Voyager IV
bardzo wygodny, dynamiczny, bezpieczny i duży van idealny na dalekie podróże, jest moc, fajny moment obrotowy, nie ma stresu przy wyprzedzaniu, dobre auto dla rodziny
~Przemek
Chrysler Voyager IV
Kilka drobiazgów nie burzy dobrej, prosztej i nadzwyczaj wygodnej konstrukcji. Rewelka!
~feliux
Chrysler Voyager IV
Generalnie poza drobnymi usteakami i rdzewiejąca od 7 lat maską to nic z nim się nie działo strasznego
~numer226
Minivan 3.3 i V6 174KM 128kW
Chrysler Voyager IV
Ma kopa wyprzedza prawie wszystkich spod świateł, dużo miejsca dla wszystkich i na bagaże, psuje się zazwyczaj elektronika a elektrycy w salonie Fiata (nie ma już salonów chryslera) nie potrafią sobie poradzić.
~beatus
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Chrysler Voyager IV
komfort jazdy jest wysoki , tym samochdem po prostu się płynie nie jedzie ,
~Misiek
Minivan 2.4 i 16V 147KM 108kW
Chrysler Voyager IV
Za małe pieniądze wielki samochód. Moim zdaniem bardzo niedoceniany.