Lista ocen Citroen 2CV (24)

~tomek_timi@wp.pl
Sedan 0.6 24KM 18kW
Wspaniałe autko! Jest piękne! gdy sie nim przejedziecie bedziecei z tego dumni! zobaczycie jak kazdy przechodzien odwraca za wami głowę, kierowcy innych pojazdow beda wam machac!! poprostu kultowe auto:)
3,6
~dobramy@wp.pl
Sedan 0.4 16KM 12kW
Samochód niemalże niespotykany w polsce na chodzie. Poważniejsza zmiana techniczna w 2CV nastąpiła w 1970 r. I szkoda. W prawdzie miał trochę wad jak słabsze hamulce i elektrykę i mniejszeosiągi, ale za to wszystko na co mogą nażekać własciciele młodszych roczników - tu nie występuje. Z korozja na czele.
~Roland, roland@miks.ar.wroc.pl
Sedan 0.6 24KM 18kW
Ciałokształ uwiódł wiele osób na cały Świecie. To chyba wystarczająca rekomendacja.
~krzysztofliszcz
Sedan 0.6 29KM 21kW
dodam zachwyty wersja DYANE ( ja mam Dianę na licencji produkowaną w Jugosławii w miejscowości Koper sprowadziłem z obecnej Słowenii),różni sie wieloma drugorzędnymi szczegółami oto tekst reklamowy - tri vosidla w odnom - limusina,kabriolet i sedan. znakomity w terenie,w lesie,nad jeziorem i na drogach prowadzących przez małe miasteczka ,w 21019 wybieramy sie zx dziećmi do Somboru w Chorwacji na doroczny zjazd,w 2020 światowy... (Silnik)
~krzysztofliszcz
Sedan 0.6 29KM 21kW
3,8
~tsobczynski@toyotapl.com
Sedan 0.6 27KM 20kW
gwarantowany image, prawdziwa radość z jazdy - czujesz drogę idealne dopasowanie do przyrody - jak on się prezentuje w terenie zielonym!
3,5
~pula5@wp.pl
Sedan 0.6 27KM 20kW
"To jest syl zycia a nie samochod" , dlatego to nie jest samochod dla kazdego, zatem trzeba go darzyc wielka miloscia, aby go zrozumiec - prawie jak z kobieta - potrzeba wiele zrozumiec, aby mogla Ci dac przyjemnosc
~m.kozlowski1@pf.pl
Sedan 0.6 27KM 20kW
Auto na wszystkie okazje 3 Sluby, 2 przeprowadzki w tym jedna zagraniczna, auto na codzień auto do parady w St-Tropez, auto na zlot auto na rajd - pierwsze auto w rodzinie inne są drugie trzecie i piąte he, he
~Bartek
Sedan 0.6 24KM 18kW
Moge powiedziec z czystym sumieniem auto zauwazalne:P
3,7
~lbeben@hoga.pl
Sedan 0.6 24KM 18kW
Trudno jest oceniać to auto - bo 2CV trzeba poprostu lubieć. Dla kogoś kto lubi szybkie i nowoczesne autka będzie to kupa złomu która blokuje drogę jadac zaledwie z szybkościa ok.100 km/h ale dla wielbicieli zabytkowej motoryzacji i prawdziwych pasjonatow jest to wspaniały pojazd - w końcu jest to samochód kultowy :-))