Lista ocen Citroen AX 1.0 50KM 37kW 1992-1998 (52)

4,1
~RuF
Hatchback 1.0 50KM 37kW
skrzynia 4 biegowa - w mieście ok poza przydałoby się 5, wsteczny i jedynka czasami wyskakują (poprzednim właścicielem była kobieta) (Skrzynia biegów)
2,6
~Gad
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Biegi trzeba siłą wciskac a przewaznie cos trzeszczy, zgrzyta (Skrzynia biegów)
~kogutki@wp.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Najpoważniejszy problem to mała odporność na zamarzanie zamków i cięgien klamek . Po 5 latach eksploatacji nauczyłem się że przez zimę choćby jaki był brudny NIE myć bo się nie wsiądzie. A tak na prawdę to autko jak na tą klase to na Piątkę .
3,1
~sp
Hatchback 1.0 50KM 37kW
rewelacyjne autko - kupilem jak mialo 85 tys. km - zrobilem w ciagu 20 miesiecy 60 tys i lalem tylko benzyne oraz wymienialem olej i filtry, nic sie nie dzialo, robilem dziennie setki kilometrow, to co zadziwialo ludzi wsiadajacych do srodka to to, ze jest bardzo duzo miejsca, przed wejsciem byl smiech ze sie wysoki facet nie zmiesci a potem zdziwienie, z tylu oczywiscie wtedy jest malo miejsca, auto jest brzydkie i to mnie zniechecalo do...
2,8
~Mariusz
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Z silnikiem jeszcze nie jest tak żle. Jakos sobie daje rade z tym samochodem (Silnik)
2,8
~Wujek Oscar
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Jesli bym miał okreslic ten samochód jesnym słowem (jak i inne francuziki) to powiedziałbym FUSZERKA
~Tomasz
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Altko owiele lepsze niz uno czy tico i obrazam sie jesli ktos porownuje cytrynke do tego typu samochodow. Mam citrynke od 2 lat i jeszcze ani razu mnie nie zawiodła pozdrawiam!!!
3,5
~Arek D
Hatchback 1.0 50KM 37kW
karoseria odporna na korozje trzyma się lepiej niż np:polo z tego samego roku, o corsie nie wspomne
~Mirosław Majcherczyk
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Prowadzi się bardzo dobrze pomimo braku wspomagania. (Układ jezdny)
Dziennik kosztów dla Citroen AX 1.0 50KM 37kW
6,3
~pawlicki@friko2.onet.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Nawet przy najwiekszych mrozach juz po 10 min nie da sie wytrzymac bez zmniejszenia ciepła (Wentylacja i ogrzewanie)