Lista ocen Citroen AX 1.1 60KM 44kW 1989-1997 (39) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Siver
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Zużycie paliwa na przyzwoitym poziomie, ale wcale nie szokuje ekonomicznością, to niestety nie diesel:( Raczej nie odbiega na + ani - od innych benzynowców z pojemnością 1.1 Części niedrogie, dużo zamienników i używanych, ale jeśli ktoś chce go sam naprawiać, a jeszcze Citroena nie miał, to powinien się przygotować na wiele nowych wyzwań i sporo straconego czasu na rozmontowywanie połowy silnika aby się dostać do każdej pierdółki... by się...
~panczo
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Części jest dużo i dość tanich. Spalanie jest średnie. Ma trasach miejskich czyli ok 5km w jedną stronę pali ok 6,5l od wiosny do jesieni. W zimie jest tragedia. Tej ostatniej potrafił dojść do 10l !! Na trasie przy prędkościach do 100km/h spokojnie poniżej 5l.
~franc 821
Hatchback 1.1 60KM 44kW
szczególnie godne polecenia są 1.4 oraz 1.5 DIESEL !!! Rewelacja (4 - 5l. ON /100km.) Z mojego jestem również zadowolony - średnio spala 6 l. benzyny przy doskonałych osiągach (auto waży zaledwie 706 kg !!! - Ford Fiesta 1.1 nie ma co startować ze świateł
~Dariusz_Kuczynski@tenbit.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Jakie zużycie?? On jeździ na oparach :-) Oryginalen części są drogie (francuski napinacz do paska rozrządu 100zł (po znajomości)) ale warto zainwestować po później ma długo święty spokój
~fotomaks@gmail.com
Hatchback 1.1 60KM 44kW
jak na tak małe auto spodziewałbym się czegoś o wiele lepszego - 60 KM a niecałe 950 kg wagi - kiepsko. Ale rozumiem że to staruszek, swoje ma już za sobą i teraz tylko sapie
~Lehoo
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Bardzo małe spalanie. Ceny napraw nie odstraszają, a awaryjność średnia. Najgorsze są większe awarie, które mogą się przytrafić. Ja niedawno musiałem zmieniać uszczelke pod głowicą.
~georg
Hatchback 1.1 60KM 44kW
zużycie gazu miasto - 7-8 litrów trasa - 5-6 litrów naprawa - na oryginalnych częściach trzymaj się za kieszeń zamienniki trochę taniej warto jeżdzić na TOTALU - polecam
~RudY0LKR
Hatchback 1.1 60KM 44kW
spalanie: -miasto- 6,5l z noga w podlodze(lato) -miasto- 7l z noga w podlodze(zima) -trasa- 5l max predkosc 100km\\h czym szybciej tym wiecej spali
~Tomek_taxi@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Zużycie paliwa a co to jest? Cytrynka pali w mieście prawie 100tys 5,5 litra przy spokojnej jeździe, wiec jest doskonale.
~Dawid
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Spala tyle samo co maluch 6 - 6,5l w mieście a komfort i dynamika dużo większa. Części stosunkowo tanie i łatwo dostępne.