Oceny Citroen AX I Hatchback 1.1 60 KM 44 kW

Citroen AX I Hatchback 1.1 60 KM 44 kW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen AX I Hatchback 1.1 60 KM 44 kW

~bilewski@gmail.com
Citroen AX I
świetna dynamika jazdy (choć duże spalanie oleju), przewody wszystkie należałoby wymienić. Wszystkie usterki spowodowane są w 99% przez przerwane przewody, braki mas itp
~Dariusz_Kuczynski@tenbit.pl
Citroen AX I
Dojeżdzam do pracy 50 km dziennie i to jest auto idelane na taki trasy. Przede wszystkim ekonomiczne i bezawaryjne. Ostatnio pojechałem na Balaton (750km w jedną stronę) z przerwą na małe ci nieco i wróciłem bez problemów. Warto stosować dobre materiały przy przeglądach bo rzutuje to na bezawaryjność. Jeżdże na Mobilu 10W/40 (półsyntetyk) i nie bierze grama oleju. ale wymiana z filtrem kosztuje już 120zł. Coś za coś. Chciałbym go wymienić na...
3,3
~fotomaks@gmail.com
Citroen AX I
Do pracy wozi, na uczelnię dojadę, nawet po za miasto na weekend wyskoczę. Byle nie daleko, bo nigdy nic nie wiadomo.
~mdziki
Citroen AX I
Autko bardzo pozytywne. Znakomite przyspieszenie przy takim małym silniku. Rdza się go nie chwyta. Pozatym głośno w środku, plastiki się trzaskają i ciągle pojawiają się jakieś drobiazgowe usterki - wprawdzie nie ma co się dziwić przy takim przebiegu.
~arkus
Citroen AX I
po tylu latach eksploatacji nie mogę narzekać,zimą zawsze odpalił i zawsze dowiózł mnie do celu,zjeździliśmy z żoną całą POLSKĘ
~Grzesiek
Citroen AX I
Świetne autko oczywiście jak na produkcje z lat 90-tych. Ocynkowane nadwozie pozbawia nas problemów z rdzą, a co za tym idzie można przymknąć oko na słabsze zawieszenie. Doskonały silnik 1.1 - dynamiczny i oszczędny, a przede wszystkim trwały. To pierwowzór silnika który jest obecnie montowany w najnowszych produkcjach citroena i peugeota.
~Patryś
Citroen AX I
Auto super polecam każdemu kto nie ma dużo gotówki i chce mieć ekonomiczne i zrywne autko
~Tomek_taxi@wp.pl
Citroen AX I
Citroen ax jest niczym nie wyróżniającym się, tanim autkiem , które potrafi solidnie przyłożyć 170 km/h i 12 s do setki z silnika 1,1 to dużo. Jeżeli zadbasz o niego odwdzięczy ci się bezawaryjną jazdą oraz niskim zużyciem na paliwo 5 litrów na setke. Dla mnie jest autem doskonałym nigdy go nie sprzedam!!
~dffdc
Citroen AX I
Jak na moje potrzeby samochod niemal idealny. Ekonomiczny, tani w eksploatacji, latwy w naprawie
~asdeq
Citroen AX I
za te pieniądze - o tym rozmarze - nie ma nic lepszego