Lista ocen Citroen AX 1.1 60KM 44kW 1989-1997 (37) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Siver
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Przestrzeni dla kierowcy jest sporo jak na tak mały samochód, mam 184 cm i przy max odsuniętym fotelu było mi wygodnie. Pasażer z przodu ma trochę gorzej, przeszkadza mu asymetryczna środkowa część deski rozdzielczej, która zabiera więcej miejsca na nogi pasażerowi niż kierowcy. Na tylnej kanapie tragedia, tam miejsca na nogi prawie nie ma... Ale jechałem nim w 4 dorosłe osoby w trasę 200km:) Da się, choć wygodnie nikomu nie było (miałem w...
~panczo
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Daje 3 bo jest ciasno ale to przecież małe auto. Mam 184cm wzrostu i muszę mieć siedzenie odsunięte do końca. Gdy ktoś wsiada za mną przysuwam się do kierownicy i moja wygodna podróż właśnie zakończyła się. Jest mocno średnio. To co mnie dodatkowo irytuje to krótkie siedzisko na tylniej kanapie.
~bzykers
Hatchback 1.1 60KM 44kW
dla mnie jako dla kierowcy to ciężko sie wsiada troszke ciasno, pasażer obok nienażeka a z tyłu ?? niewiem to ich trzeba sie zapytać :) Bagażnik troszke malutki max 1 osoba sie mieści(przecięta na pół)!!!
~TVsky
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Mam 185 cm wzrostu i nie narzekam na ciasnotę. ale pasażer za mną wygodnie nie usiądzie. Ogólnie jak na samochód tej klasy przyzwoicie.
~Dariusz_Kuczynski@tenbit.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Z przodu elegancko (mam 198cm wzrostu!!) ale ci z tyłu (zwłaszcza za mną to nie zaszaleją ;-) DLACZEGO FOTELE NIE ROZKŁADAJĄ SIĘ DO KOŃCA ????
~RudY0LKR
Hatchback 1.1 60KM 44kW
kierowca i pasazer maja idealne.. sporo miejsca tapicerka malo zabudowana co daje duza przestrzen.. no gorzej maja osoby z tylu:(
~Tomek_taxi@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Przestrzeń z przodu dobrze wygodnie się siedzi, gorzej natomiast z tyłu ale i tak więcej miejsca niż w cienkim i tico;]
~citrofan@o2.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
z przodu ok. ale z tyłu(max.cofnięty fotel kierowcy) trochą ciaśniej,no ale to miejskie autko,a miejsca więcej niż w SC
~bioly45@vp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
z przodu jest dobrze dla osoby ktora jest wzrostu 170cm powyzje to tragedia nogi sie nie mieszcza
Dziennik kosztów dla Citroen AX 1.1 60KM 44kW
5,6
~fotomaks@gmail.com
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Małe auto a mnóstwo się zmieści - pojemny bagażnik powiększany przez łatwy demontaż oparć tylnej kanapy