Lista ocen Citroen AX 1.1 60KM 44kW 1989-1997 (37) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~laguna5
Hatchback 1.1 60KM 44kW
za malo nawiewow do kabiny/ brak bocznych, mam wersje 3 drzwi i w ciepłe dni "wkurza" ta stała szybka trojkatna w przednich drzwiach-jak we Fiacie 126 z pierwszych lat produkcji.
~georg
Hatchback 1.1 60KM 44kW
bardzoszybko się nagrzewa. problem z zamkami w zimie jezeli pojazd nie jest garazowany. zamarzają zamki. uwaga w przypadku zamarzniętego zamku pasażerowie wyłamują klamki.
~Siver
Hatchback 1.1 60KM 44kW
W zimie grzeje się całkiem szybko, dobrze radzi sobie z parującą szybą przednią. Latem niestety piekarnik, ale może dlatego, że mój był czarny...
~TVsky
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Brak filtra powoduje, że z nawiewów lecą farfocle i kurz, nie ma opcji zamknięcia obiegu powietrza. Plus za wydajne ogrzewanie.
~bioly45@vp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
szybko sie nagrzewa ale sa problemy z dmuchawa w zimie piszczy lub szczotki sie zawieszszaja
~Tomek_taxi@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Niejeden się zdziwił moją wentylacją, tak przygrzewa że koleżanka tak nie ma w vectrze;P
~sergiusz
Hatchback 1.1 60KM 44kW
latem podczas jazdy w 4 osoby 120 km/h robi się duszno- otwieram okno jest głośno( huk wiatru)
~bzykers
Hatchback 1.1 60KM 44kW
jak wszystko jest sprawne to jest gorącooooooo :) musze poruszać pokrętełkiem bo mi czasem nie łapie.
~astachurski@interia.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
totalna rewelacja, w zimie mozna zrobic w aucie prawdziwe pieklo juz po kilkunastu minutach
Dziennik kosztów dla Citroen AX 1.1 60KM 44kW
5,6
~citrofan@o2.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
w zimie b.szybko się nagrzewa (po ok.5km).W lecie też ok ,bo mam uchylne tylne szyby.