Lista ocen Citroen AX 1.1 60KM 44kW 1989-1997 (86)

~Dawid
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Nie mam żadnych problemów z silniczkiem. Odpala przy każdy warunkach pogodowych, nie bierze oleju. Jest bardzo dynamiczny. (Silnik)
3,8
~jaca87@gazeta.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Jak za swoją cenę auto bardzo przyzwoite największe wady to jakoś plastików wykończenie wnętrza i jest zbyt głośno w kabinie. Cenie je za ekonomiczną jazdę oraz niezawodność z częściami nie ma problemu wiele rzeczy można zrobić samemu.
3,7
~uzik9mm@polmail.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Jak na :francuza:samochód spisuje się bdb.Być może to zasługa tego,że ten ezemplarz był na rynek niemiecki.Był serwisowany i użytkowany przez starszego pana.Ma też dore wyposażenie:welur,fabryczny RM,dzielone oparcie,metalik[po 13 latach OK],reg.reflektorów itp.No i cena-niższa od cinqecento a osiągi lepsze niż cc.sporting.
~aa_adam@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Brak zarzutów do samej skrzyni. Mało precyzyjny mechanizm zmiany biegów (Skrzynia biegów)
~bioly45@vp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
silnik pracuje bardzo dobrze na gazie i na benzynie tak samo jestem zadowolony (Silnik)
~Piter
Hatchback 1.1 60KM 44kW
pracuje dobrze , choć trochę nie równo powyżej 110km/h bardzo głośny. (Silnik)
~barteck@o2.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Male autko za mala kase. Oszczedne, zgrabne, dlatego je lubie. No i wszedzie sie nim wcisne. A osiagi - 60KM/ok.12,7 do setki - nie zle. No i to spalanie okolo 6,6 w zimie. Nie zaluje ze kupilem AX´a.
~voyytek@o2.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
miłe autko, ekonomiczne, dobre przyspieszenie i hamulce, stosunkowo duży bagażnik, mało podatne na rdze, plastiki stukają na dziurach dosyć mocno. ogólnie ok
~Patryś
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Auto super polecam każdemu kto nie ma dużo gotówki i chce mieć ekonomiczne i zrywne autko
Dziennik kosztów dla Citroen AX 1.1 60KM 44kW
5,6
3,6
~arkus
Hatchback 1.1 60KM 44kW
po tylu latach eksploatacji nie mogę narzekać,zimą zawsze odpalił i zawsze dowiózł mnie do celu,zjeździliśmy z żoną całą POLSKĘ