Lista ocen Citroen AX 1.4 D 52KM 38kW 1988-1992 (21)

3,5
~anonimu@wp.pl
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
Polecam do częstego smigania po mieście. Nie polecam w trasy. Zadbane egzemplarze są niesamowicie oszczędne w eksploatacji. Mój rodzynek kupiłem strasznie dobity i ceny napraw pożerają mi zysk z taniej jazdy. Ale jest dużo zadbanych egzemplarzy (teraz już znam się lepiej... :) )
4,1
~Marek, mstokowski@nowiny.rybnik.net.pl
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
wszystko zależy od Ciebie, jakie auto potrzebujesz, jeśli ekonomiczne-AX 1,4 jest najlepszy za tę cenę, koniecznie sprawdź jak był traktowany wcześniej, bo "przejedziesz" się tak jak ja (gdyby nie złota rączka jakiegos idioty, to można jeździć do upadłego)
3,5
~Sciesill@op.pl
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
Ogólnie jest dobrze , a nawet lepiej , jest to samochód miejski , jeżeli sie go nie ciśnie to pojezdzi długo i bezawaryjnie , nawet blachojady go jakoś omijają , lekki i świetnie skonstruowany , co prawda dość drogi w naprawie , ale przy sensownym użytkowaniu można pojezdzić długie lata!
~a_pilat@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
Bardzo ekonomiczne auto jeśli chodzi o zużycie paliwa, cena serwisu też nie za wysoka. Silnik nie jest "mułowaty" - a przecież to diesel. Auto w sam raz dla osoby ceniącej niskie koszty utrzymania samochodu i komfort podróży (dość dobrze resoruje jak na ten segment aut).
~cytryniak
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
poza badziewnym wykończeniem deski rozdzielczej - super
~Bodzoo
wygodne auto dla 2 osób (lub 2+2) zwłaszcza w ruchu miejskim
~amigosek@interia.pl
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
Ogolnie bardzo oszczedny samochod w wersji z silnikiem diesel 1.4. Miewa awarie, ktorych nie sposob uniknac - np nagrzewnica po pewnym czasie cieknie "sama z siebie". Na szczescie wpadlem na pomysl jak temu zaradzic :) i juz od kilku lat mam spokoj :).. takze awaryjnosc chlodzenia - silnik bardzo sie grzeje udalo mi sie naprawic :) Zainstalwoalem termometr :D Ogolnie niezle...
~HUCU
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
autko nieźle się prowadzi duży bagażnik no i jak tankuje to się śmieję że mam paliwo conajmiej na miesiąc a to jest baaarrrdzo dobry wynik. Nie zamnienił bym go na matiza za żadne skarby. no i nie wysoka cena nie zly komfort jazdy nie wyrzuca na zakrętach
~Tom
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
przy rozruchu, to jak traktor po nagrzaniu juz jest fajniutko.Elastyczność wystarczająca:) (Silnik)
~gal.majcher@tlen.pl
Hatchback 1.4 D 52KM 38kW
Troszkę głośny, ale zrywny i bardzo ekonomiczny. Nawet oranżadę znosi jak mały berbeć mleko. 100 km za 10zł. (Silnik)