Ocena kierowcy - Citroen Berlingo I

Silnik 2.0 HDi 90KM 66kW
Rok produkcji 2001
Citroen Berlingo I 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : zero problemów
Ja oceniam samochód doskonale bo kupiłem go po to do czego został stworzony: dla firmy. Niskie koszty utrzymania, napraw. Nie ma w nim nic ponadto co powinno byc i w tym tkwi jego urok. Zajęto się tym by rzeczy potrzebne były trwałe. Autko kupiłme z 100%pewnego źródła. Polecam wszystkim którzy mają przed sobą dylemat kupna np VW.
Naprawdę doskonały silnik. Miałem już wiele aut ale ten diesel naprawdę zaskakuje trwałością i bezobsługowością
Biegi wchodzą lekko bez problemu
Jak na autko tej klasy naprawdę jest dobrze
Widocznośc jest naprawdę doskonała. Wokoło same szyby ustawione pod kątem prostym. Słupki zbytnio nie przeszkadają w manewrowaniu. Fajne duże lusterka.
Generalnie wszystko jest pod ręką choc nie ma tego wiele. Fajne przydatne schowki pod siedzeniemi, w podłodze nad drzwiami itp.
w środku jest wystarczająco dużo miejsca, niestety fotele raczej nie są za wygodne. Auto nie jest limuzyną a mi służy jako wół roboczy.
Niestety ale w aucie jest dośc głośno szczególnie przy predkościach powyżej 100km/h. Auto jest wysokie a wyciszenie słabe i dośc mocno słychac powiew powitrza i sinik
Zupełnie nie rozumiem negatywnych opinii na temat tego auta. to jest chyba najwdzięczniejsze auto jakie kiedykolwiek miałem. Jak ktoś kupuje najtańszy egzeplarz na allegro z przebiegiem 90tyś to jest frajerem. Jak w każdym aucie coś od czasu do czasu się zepsuje ale nigdy mnie nie zawiódł i piszę to po przejechaniu 80tyś km. Moim zdaniem za śmieszne pieniądze dostajemy auto solidne bez fajerwerków zdecydowanie godne polecenia
Bez komentarza za darmo dostajemy fajne autko
samochód miał wymieniane zawsze wszystko na czas tzn filtry klocki tarcze i inne drobiazgi. Najcięższa usterka to po przejechaniu cwierc miliona km uszkodzony amortyzator warte w komplecie 300zł(kyb)

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDi 90KM 66kW [l/100km]

5,6