Oceny Citroen Berlingo II Combi Facelifting

Oceny Citroen Berlingo II Combi Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Citroen Berlingo II Combi Facelifting

~Lewsey89
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Postanowiłem zaktualizować opinię, po dwóch latach użytkowania. ostatnio za całokształt przyznałem ocenę 5 tym razem daję cztery, ponieważ moim zdaniem ten samochód zasługuje na ocenę 4,5, której nie można dodać. Samochodem jeżdżę sam, mam go od nowości, więc mogę wydać mu naprawdę obiektywną opinię. Polecam dla rodzin z dziećmi oraz dla przedsiębiorców. Jeden z niewielu samochodów na rynku, w którym montaż fotelika tyłem do kierunku jazdy,...
4,1
~sebastian_figaj
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Jak na auto służbowe to spełnia moje oczekiwania. Auto przestronne, uniwersalne, da się przewieść większe towary lub 5 osób co powoduje że auto jest bardzo uniwersalne. Zalety: dobre wyposażenie, bardzo dobra widoczność, fajna pozycja za kierownicą, oszczędne, pakowane. Wady: troche za mała moc ( jak sie jedzie samemu to ok ale jak juz auto zapakowane to zdecydowanie za mała moc. Dosyć głośno w aucie w trasie co przy dalszych trasach...
~Piotr
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Całkiem przyzwoite auto. Na plus silnik, gabaryty,przestronność wnętrza, widoczność, przesuwne drzwi tylne, duży bagażnik. Minusy: duże spalanie przy prędkościach autostradowych, przednie fotele bez trzymania bocznego. Ponad 150 000 km przebiegu i bez żadnej poważnej usterki.
~_greg_kwas
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Daję 5 bo mimo że nie jest to najfajniejsze auto rodzinne na rynku to zdecydowanie ma najlepszy stosunek ceny do tego co oferuje (best value for the money). Fajniejsze auta są przynajmniej 50% droższe. To auto bardzo przemyślane, bo dostajemy bardzo pojemny samochód który ma długość kompakta w nadwoziu hatchback - niecałe 440cm. Dałbym mu właściwie 4.7 ale że nie mogę to bliżej mu do 5 niż do 4. W dalszych, cząstkowych opiniach będę ważył...
~Lewsey89
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Wersja wyposazenia to XTR. Samochod kupiony w kwietniu 2015r. Jest to wersja po pierwszym FL. Za całokształt należy się 4.5 lecz nie ma takiej oceny do wyboru. Samochód jest pełen kompromisów. Idealny samochód dla kogoś kto porusza się głównie po drogach krajowych i po mieście, kompletnie nie nadaje się na drogi szybkiego ruchu. Na autostadach jest głośny i dużo pali.Wynika to w dużej mierze z braku 6 biegu oraz gabarytów samochodu.
~xen
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Opinie użytkowników na autocentrum są z bardzo małymi przebiegami. Ja poczekałem do 145.000km
~Seba
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Przy założeniu, że chce się mieć stosunkowo niedrogi samochód dla 5-cio osobowej rodziny, to jest to idealne rozwiązanie.
~poul11
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Jak ktoś potrzebuje auto tego typu - rewelacja. Funkcjonalnie nie do pobicia. Przesuwne drzwi to mistrzostwo świata. Trzeba się tylko pogodzić z rodowodem samochodu.
4,1
~Adam
Combi Facelifting 1.6 HDI 90KM 66kW
Jako rodzinny samochód sprawdza sie w 100%, cena do jakości OK. Bardzo funkcjonalny. Wady według mojej oceny: głośne zwieszenie, kiepskie wygłuszenie w środku, brak 6-go biegu w trasie.
~Bodzio
Combi Facelifting 1.6 VTi 120KM 88kW
Mam wersje XTR z 2012 r. Bardzo fajny rodzinny samochod. Super wyposazony i bardzo wygodny. Bez wiejskiego lansu. Polecam kazdemu!
Citroen Berlingo II Combi Facelifting