Ocena kierowcy - Citroen BX Kombi

requiree@yahoo.de, 19 lat temu
Silnik 1.9 4X4 122KM 90kW
Rok produkcji 1993
Citroen BX Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW 1987-1993 - Oceń swoje auto
wiem ze bede musiala sie kiedys z moim pojazdem rozstac i juz teraz rozmyslam nad nastepca; poniewaz trafil mi sie wypasiony egzemplarz raczej nie skusze sie w przyszlosci na jakies toczydelko samochod ma nieprawdopodobne patenty, hitem jest: - telewizorek - wiem kogo opieprzyc za niezamkniecie drzwi:)) - szyberdach - nieprzecietnej wielkosci - oswietlenie bagaznika (wiem, to dzis norma, ale tylko w samochodach wyzszych klas) - prądszyby - wszystkie CZTERY - lampki do czytania map - tzw ambient:))) - ten samochod ma DUSZE!!!!
jak na starego klekota - super!! odpala od razu, dzwiek wspanialy, dostojnie mulowaty ale w koncu to diesel wolnossacy:))
czuje sie jak w autobusie:)) krotkie przelozenia, bezproblemowa
powiedzialabym "super" ale pewnie w 1993 roku:)) troche miekko, ale generalnie nie przejmuje sie dziurami, nierownymi przejazdami przez tory itp, nie mowiac juz o jezdzie terenowej:))) dosc miekki, ale z racji mocy silnika ja sie raczej dostojnie tocze wiec mi to nie przeszkadza
zyc nie umierac
kocham klapke na radio!!!! poza tym mam wersje lux (ale bez klimy:)), wiec jest wspaniale
poza brakiem klimy jest ideal
nie wiem jak tam u pasazerow, ale ja jezdze jak krolewna:)) dziwi tylko kierownica miedzy kolanami, poza tym bx do najmniejszych nie nalezy
coz, mam dobre naglosnienie radia:))
malo pali (6 litrow cykl mieszany), czesci na szrocie
mniam:))
odchodza mi uszczelki od szyb (w srodku), przecieka szyberdach, brak oswietlenia regulacji nawiewu (za to telewizorek dziala - ci w temacie wiedza o co chodzi:)))), od roku cieknie mi krnabrny silownik, ale na razie sie tym nie przejmuje
w zasadzie nic sie takiego nie dzialo, raz nie zapalil, bo spadl przewod paliwowy (za 11 zlotych hehehe)
Citroen BX Kombi