Lista ocen Citroen C-Crosser 2.2 HDI 160KM 118kW 2007-2012 (23)

4,1
~Pietro
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
Auto przestronne, wygodne, od chwili zakupu w 2019 roku przejechałem ponad 53 tyś km. W 2023 roku trzeba było konserwować podwozie bo było już rudo. Naprawy to głównie eksploatacja, wymiana oleju silnikowego co 10k km. Poniżej 100 km/h jest dość cicho. Niestety powyżej 120km opór powietrza i hałas dość odczuwalne.
~aquamentis
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
Generalnie dobry samochód. Moja żona lubi nim jeździć. Mimo twardego zawieszenia dobrze znosi się w nim długie podróże.
4,1
~MK
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
tylko jeździć zestaw z głosnikami FOSGATE - rewelka - na maxa jak sie wrzuci to normalnie wysadza z foteli, ale po chip tuningu to po prostu mamy w domu "super zwinną jaszczurkę" a nie bulwarowego suva
~szymon klimaszyk, szymon.klimaszyk@poczta.fm
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
Auto jest sztywne i dobrze się prowadzi pomimo wysoko ułożonego środka ciężkości, silnik generuje tyle mocy iż warto korzystać z opcji automatycznego 4WD, ponieważ pozostanie w trybie 2WD powoduje przy gwałtownym przyspieszaniu w mieście niestabilny tor jazdy, jednak mozliwość wyboru 3 trybów jest doskonałym rozwiązaniem a tryb stałego napędu bez rozłączenia powyżej pewnej predkości sprawdza się np. na śniegu ( np. tej zimy ! ) doskonale auto... (Układ jezdny)
~Tomasz
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
Auto kupiłem dla żony która jest z niego bardzo zadowolona i nie chce innego.
3,6
~Marcin K.
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
Przesiadłem się z Octavii, jeżdziłem służbowo Mercedesem C-klasą. Uważam że Cytryna 4x4 jest taka jaka byc powinna z tą cenę w jakiej ją kupiłem. Zobaczę jak będzie za rok. Dam znać
~C crosser
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
Autko bardzo przyjemne. Bardzo słaba jakość plastików. Szybko się rysują. Dwumasa wymieniona przy 220000 koszt 3300 zł. Zawieszenie twarde ale nie przeszkadza w jeździe. Duży plus to silnik ładna równa praca choć mogło by być lepiej wyciszone. Silnik ładnie się zbiera bardzo elastyczny. Trzeba zwrócić uwagę na korozję podwozia. Napęd na 4 w zimę daje radę w terenie jeszcze nie próbowałem. Duży przestronny bagażnik fotele wygodne drugi rząd...
~zenon@gazeta.pl
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
Silnik rewelacja, jest to lekko zmodernizowana wersja 2.2 biturbo /zwiększony moment, obniżona moc/żadnej turbo dziury jak w niemieckich wynalazkach...na każdym biegu zbiera sie bez protestów ! (Silnik)
~marek
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
Mam go ponad 10 lat.To wspaniałe auto,ekonomiczne i z dobrym przyspieszeniem.Nigdy się nie zepsuł. Nawet nie wiem jak z częściami ponieważ nigdy ich nie potrzebowałem.Silnik rewelacja.Nigdy nie musiałem dolewać oleju.Jak ktoś szuka auta bezproblemowego a mało popularnego to niech szuka tego modelu a na pewno nie będzie żałował.
Dziennik kosztów dla Citroen C-Crosser 2.2 HDI 160KM 118kW
~PMZ75
SUV 2.2 HDI 160KM 118kW
Silnik pracuje doskonale choc jak na HDI troche glosno, moze dlatego ze francuzi pozwolili wprowadzic jakas swoja cudowna mysl techniczna fordowi (Silnik)