Lista ocen Citroen C-Elysee II (84)

3,2
~Roman1978
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Kształt nadwozia bardzo przyjemny ale reszta jaj nie urywa
~Grzegorz
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Najlepiej wychodzi średnie spalanie na poziomie 8,5-9litrów gazu na 100km.Niestety nie wiem jakie jest spalanie pb .Pozdrawiam (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~cytrynian
Sedan 1.6 HDI 92KM 68kW
w długiej trasie przydałby się 6 bieg, poza tym bez zarzutów (Skrzynia biegów)
3,2
~Matt
Sedan Facelifting 1.6 BlueHDi 99KM 73kW
Nie polecam dla wysokich osób, auto zupełnie nie ergonomiczne dla wysokiej osoby.
~Leon
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Ok samochód w wersji exclusiv siedzenia podgrzewane, silnik 1,6 idzie ładnie 9,8 do setki , przy 140 ładnie trzyma się drogi. Oczywiście dokupiłem osłonę silnika oryginalną, wygłuszenie maski i bagażnika. Spalanie małe, wysokie zawieszenie- brak problemów z wjazdem na chodnik. jedyny mankament to brak regulacji pasów na wysokość i mało schowków.
3,4
~C-elysee
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Wkurza mnie sterowanie lusterkami i szybami reszta ok (Ergonomia)
3,3
~C-elysee
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Wkurza mnie sterowanie lusterkami i szybami reszta ok (Ergonomia)
~Użytkownik 1
Sedan 1.2 PureTech 82KM 60kW
Wstyd tym jeździć, najgorsze tandetne auto jakim niestety dane mi było w zastępstwie jeździć, wygląd jak wymięty piróg, środek jakby był na rzepę mocowany, audio lepiej żeby nie grało bo głośniki na najniższym poziomie brzmią jak rozwalony pergamin, ogólnie dno i szczyt porażki w motoryzacji.
~Cytryna
Sedan 1.6 HDI 92KM 68kW
1.6 HDI 92 KM, w trasie przy jeździe ekonomicznej 3.6 (jazda w 2 osoby), przy bardziej dynamicznej jeździe 90-100 chwilami do 120 4.2 l/100 trzeba wariować żeby spalić 5 l/100 :) super auto, bardzo dynamiczne jak na 92 KM :) i przy wyprzedzaniu nawet kolumny samochodów nie trzeba redukować :) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
1,2
~Redd
Sedan 1.6 VTi 115KM 85kW
Gdyby miał lepsza skrzynie biegów, i jakiekolwiek wyciszenie to byłby skośny. Największą wtopa citroena ostatnich 10 lat